Kārliena iegūst statusu

- 13.Decembris, 2018
Izglītība
Laikrakstā

Aizvadītajā nedēļā Latvijas Republikas Saeimas Baltiešu zālē norisinājās Saeimas un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) kopīgi organizētā konference «Atbalsta sistēma pedagogiem: sociālais dialogs izglītības politikas kontekstā», kuras laikā tika apbalvoti statusa «Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2018» ieguvēji. To vidū bija arī Valmieras pilsētas 6. pirmsskolas izglītības iestāde «Kārliena», savukārt atzinību par dalību saņēma Kocēnu pamatskola.

«Par pieteikšanos dalībai šajā konkursā mēs domājām jau vairākus gadus. Tomēr tikai šogad sniedzām apliecinājumu par paveikto drošas un sakārtotas sociālās vides izveidei, atbalstu gan jaunajiem, gan pieredzējušajiem darbiniekiem. Mēs lepojamies ar sakoptām, bērniem drošām abu pirmsskolas izglītības iestāžu – «Kārlienas» un struktūrvienības «Pienenīte» – telpām.

NOVĒRTĒTS IEGULDĪTAIS KOPDARBS. Svinīgajā ceremonijā piedalījās pārstāvji no bērnudārza «Kārliena» un Kocēnu pamatskolas. Bērnudārza vadītāja Iveta Nolberga (no kreisās) tur plāksni, kas rotās bērnudārza ēku. Viņai blakus LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga un Valmieras starpnovadu arodorganizācijas priekšsēdētāja Zinta Irbe, kā arī Kocēnu pamatskolas direktors Dainis Trēziņš (trešais no kreisās) un citi mācību iestāžu pārstāvji. Foto no arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru