Kad "bremzes" netur...

- 24.Augusts, 2021

Atbildīga spēle Latvijas kausa ceturtdaļfinālā Valmiera FC ar 5:0 pārspēja Dinamo Rīga, pārliecinoši iekļūstot pusfinālā.

Neskatoties uz milzīgo atšķirību rezultātā, spēles izskaņā izcēlās asumi, par kuru uzsākšanu valmieriešu aizsargs Luka Gadrani saņēma sarkano kartīti, taču, kā liecina portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija, Gadrani arī pēc spēles nav nomierinājies un fiziski uzbrucis pretinieku spēlētājam Andrejam Kiriļinam, salaužot viņam degunu.

Pašās mača beigās Gadrani radās konflikts ar pretinieku spēlētāju Ņikitu Samsonovu, kurš pārkāpa noteikumus pret Gadrani, par ko Gruzijas futbolists ļoti sadusmojās, meklēja konfrontāciju un asi ar galvu iebadīja pretiniekam krūtīs. Par to, protams, viņš uzreiz saņēma sarkano kartīti un 89. minūtē atstāja savu komandu desmit vīru sastāvā, kas gan nekādu īpašu iespaidu uz spēles gaitu vairs neatstāja.

Gadrani pēc sava noraidījuma esot izdzirdējis, ka viņa virzienā tiek veltīti viņa māti noniecinoši izteikumi, tāpēc karstasinīgais Gruzijas futbolists attiecības vēlējās skaidrot arī pēc spēles beigām un devās uz Dinamo Rīga ģērb­tuvēm.

PĒC ŠĪS EPIZODES, kad tika traucēts Luka Gadrani (no kreisās), sākās nekārtības gan laukumā, gan ārpus tā. Jāņa Līgata foto