Kā notiek sadzīve Ūdens ielā 2C

- 21.Februāris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā zināms, pagājušajā gadā Valmierā darbu uzsāka ēka Ūdens ielā 2C. Tai ir dažādu sociālo grupu kopdzīvojamās mājas statuss. 

Ēkas pirmajā stāvā biedrības «Latvijas Samariešu apvienība» sociālo pakalpojumu centrā «Vanags» darbojas naktspatversme, nodrošinot iespēju līdz 15 personām bez noteiktas dzīvesvietas saņemt gultasvietu, vakariņas un izmantot dušas pakalpojumu. Ir arī telpas atskurbšanas pakalpojuma sniegšanai līdz 10 personām. Ēkas otrajā stāvā deinstitucionalizācijas projekta «Vidzeme iekļauj» ietvaros ir izveidoti 16 grupu dzīvokļi pilngadīgām personām ar garīga un psihiska rakstura traucējumiem, savukārt pirmajā stāvā izveidoti divi dzīvokļi personām ar kustību traucējumiem. Trešajā un ceturtajā stāvā ir izveidotas dzīvojamās telpas ar koplietojamām sadzīves telpām. Atskurbtuvei, naktspatversmei un dzīvokļiem katram ir sava ieeja, kurā ir iespējams tikt iekšā tikai ar ieejas kartēm.  Uz sarunu aicinājām sociālo pakalpojumu centra «Vanags» vadītāju INGU BRENTI-MIEZI. Viņa pastāstīja, kā noris ikdienas dzīve cilvēkiem ar garīga un psihiska rakstura traucējumiem, kas dzīvo otrajā stāvā.

TE TIEK GATAVOTA gan rīta putra, gan cepti pīrāgi. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Māris Tirnis - 8.Novembris, 2021 - 21:51

Cepuri nost šitam cilvēciņam... ļoti izpalīdzēja.Tonijs Šustiks (ārsta rokraksts varbūt kādā burtā kļūdos).. bet ļoti uzsveru ļoti labs Cilvēks... vakar biju pabijis tajā iestādē...Labāku nebiju manījis... Pretīm nākoš.. izpalīdzīgs... tā tik Turi buras... like.. (pieliekiet šam pie Algas) tad būs mierīgs prāts.. Man

🤘🤘🤘

Pievienot komentāru