Ja ar prātu un atbildīgi, tad var

- 26.Februāris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Kad rakstu šo viedokli, apmēram šajā laikā valdībā notiek asas batālijas starp ministriem par to, cik lielu brīvlaišanu no esošajiem pandēmijas dēļ pieņemtajiem ierobežojumiem ar 1. martu, kaut nu jau izskanējis viedoklis arī par jaunu slieksni – 8. martu, varētu dot mazajiem tirgotājiem un skaistuma kopējiem.

Situācija nav vienkārša, jo katru darbdienu šonedēļ pozitīvo Covid-19 analīžu skaits atkal ļoti tuvs tūkstotim... Kā izlems, tā būs!

Pirms nedēļas piektdien sanāca aizskriet līdz Rīgai, turp un atceļā uz īsu brīdi piestājot pie trim dažāda kalibra veikaliem, kurus visus vienoja tas, ka tie atrodas stratēģiskas un dzīvas satiksmes artērijas malā. Daži vārdi par pieredzēto.

Pirmā pietura ceļā uz galvaspilsētu Plācī, kur slavenais Straupes piensaimnieka veikaliņš. Stāvlaukums pilns ar mašīnām, taču tie laikam uzņēmumā strādājošie, jo veikalā – protams, ar masku uz sejas – esmu viens pats, otrpus plastika vairoga laipna pārdevēja. Nav burzmas, nav nekādu problēmu ievērot visus noteiktos ierobežojumus. Tā kā te tirgo tikai pārtikas produktus, tad nekā tabu plauktos un saldētavas vitrīnās nav. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru