Izskanējis labdarības koncerts

- 1.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Labdarības koncertā «Sadzirdi mīlestību», kas bija veltīts mazsalacietei Amandai, tika saziedoti 1894 eiro. Ir cerība, ka iegūtie līdzekļi palīdzēs pusaudzei atgūt veselību.

SPĒKU, ko dāvā Mīlestība, Amandai, viņas mammai, brāļiem un māsai vēlēja visi koncerta dalībnieki un skatītāji. Viņu starpā arī spēka sveiciens no vokālās grupas «Ēra». Anetes Gluhas foto

«Amandas ģimenes vārdā liels paldies ikvienam, kurš nepalika vienaldzīgs, kurš dalījās ar savu sirds dāsnumu,» tā rakstīts pašvaldības mājaslapā kopš jaunās darba nedēļas sākuma, bet sirsnīgais koncerts notika aizvadītajā sestdienā, un koncerta apmeklētāju, tāpat kā ziedotāju todien Mazsalacas novada kultūras centrā nav trūcis.

«Sāpes un bēdas, kas saistās ar neziņu par nākotni, daudzreiz liek cilvēkam saļimt zem smagās nastas. Bet tādēļ esam mēs – sabiedrība, lai paceltu, lai palīdzētu, lai būtu kopā ar tiem, kam bēdas,» tā Dagnija Lapa, kura kalpo par palīgmācītāju Septītās dienas adventistu Mazsalacas draudzē, kas sadarbībā ar novada sociālo dienestu un kultūras centru arī organizēja labdarības koncertu.

«Liesmai» Dagnija Lapa arī pārstāstīja skaudro daudzbērnu ģimenes dzīvesstāstu, kurā visdziļāko plaisu iedzen 14 gadus vecās Amandas saslimšana ar vēzi.

«Amanda ir vecākā māsa, un mamma Dace viena audzina četrus bērnus. Vecākie iet skolā, bet divi jaunākie vēl bērnudārzā. Šā gada pavasarī Amandai konstatēja onkoloģisku saslimšanu. Mēs par meiteni uzzinājām no draudzes locekļiem, kas bērnus apmeklē Rīgā, slimnīcā, ar viņiem runājoties un rotaļājoties. Ģimene nebija nekādu atbalstu lūgusi, bet mēs –  pašvaldība, tās sociālais dienests, draudzes cilvēki, kultūras centra ļaudis – likām spēkus kopā, lai atbalstītu,» tā mācītāja Dagnija Lapa, stāstot, ka jau labu laiku tiek darīts daudz, lai palīdzētu ģimenei uzlabot sadzīves apstākļus. Pašvaldība piešķīrusi dzīvokli mūra mājā, bet tam bijis vajadzīgs remonts.

«Darījām daudz, bet vienubrīd šķita, ka pašu spēkiem tomēr netiksim galā, ka būs jālūdz līdzcilvēku atbalsts. Un cilvēki ļoti atsaucās,» tā Dagnija, sakot, ka vēl pirms labdarības koncerta palīdzējuši cilvēki un uzņēmumi, kas nebūt nevēlas publicitāti, bet draudze un ģimene vēlas  tieši viņiem pateikt paldies.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru