Ilgi un laimīgi kopā

- 10.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas nogalē Valmieras dzimtsarakstu nodaļā atkal valdīja pacilājoša noskaņa – nu jau trīspadsmito reizi svinīgi tika sagaidīti laulātie pāri, kuri kopā pratuši nodzīvot 50 gadus un šo viņu dzīvē nozīmīgo notikumu vēlējušies nosvinēt īpaši.

Svinīgajā ceremonijā, kuras noslēgumā pāriem tika pasniegtas jaunas – Latvijas Republikas laulības apliecības, šogad piedalījās 15 Zelta pāri, bet vēl četri tiks sveikti un apliecības saņems savās dzīvesvietās.

Visi šie pāri viens otram vārdu devuši 1969. gadā, taču sākums kopīgam dzīves pavedienam bijis atšķirīgs – Alīdai un Anatolijam mīlestība uzplaukusi no pirmā acu skatiena, Guntis savu Ēriku uz deju uzlūdzis kā pirmo meiteni, kuru ieraudzījis, ieejot zālē, Juri un Larisu kopā savedusi mūzika, Mariju viņas Aleksandrs uzrunājis uzreiz pēc iziešanas no kinoteātra, kur viņi, kā izrādījās, bija sēdējuši blakus, Elmārs un Marija sapazinušies basketbola treniņos. 

Viņi visi viens otram joprojām ir vistuvākie cilvēki, stiprs balsts, uzticami partneri, kuru mīlestība ar katru gadu kļuvusi arvien stiprāka, sniedz ģimenisku sajūtu bērniem un mazbērniem. Vairāki no Zelta pāriem laulības dzīvē ievadījuši jaunos pārus, Maigai un Andrim tādi bijuši pat astoņi. Aizkustinošus mirkļus klātesošajiem sagādāja Valentīnas sirsnīgais pašas sacerētais veltījums dzīvesbiedram Jurim dzejā un Gunta mīlestības pilnie vārdi viņa Ērikai.

Zelta pārus svinīgās ceremonijas laikā uzrunāja Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Ieva Miķīte-Plusniņa un Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, kurš apstiprināja, ka Valmiera turas uz patiesām vērtībām, un tās noteikti ir stipras ģimenes.

Noslēgumā izskanēja aicinājums atkal tikties Dimanta kāzās. To, ka tas iespējams, pierāda pāris, kurš Valmieras Dzimtsarakstu nodaļā pirms desmit gadiem svinēja savas Zelta kāzas un aizvadītajā sestdienā tika godināts nu jau Dimanta kāzās.

Pilsētas Dzimtsarakstu nodaļas vārdā paldies ziedu un dizaina salonam «Rēzija» un SIA «Kantīne B».

Par 2019. gada Zelta pāri pasludināti: Anatolijs un Alīda Jermacāni, Jānis un Ingrīda Sīmaņi, Juris un Valentīna Lismaņi, Andrejs un Maiga Salnāji, Genadijs un Daina Kupcovi, Guntis un Mārīte Pētermaņi, Alfrēds un Inese Štibes, Guntis un Ērika Bandenoviči, Elmārs un Marija Gaišie, Anatolijs un Asija Ločmeļi, Aleksandrs un Marija Pahomovi, Jānis un Aina Sprinči, Juris un Larisa Palkavnieki, Aivars un Inta Jansoni, Ivans un Anna Marčuki, Dmitrijs un Lilita Blaui, Aleksejs un Velga Vorobjovi, Ārijs un Rūta Riņķi, Andrejs un Zigrīda Jurjāni.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru