Iespēja dāvināt prieku

- 30.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Čaklās bites bodē» ir sarūpēti dažādi roku darbi, kas svētku dāvanā būs neatkārtojami.

Adījumi, tamborējumi, izstrādājumi no koka, dzelzs un filca. Praktiskas lietas, rotas, sveces un ziepes. Liela daudzveidība, lai prieks būtu dāvanas saņēmējam un arī dāvinātājam. Veikaliņā, kas jau trešo mēnesi ir atvērts Valmierā, Garā ielā 10, jau veidojas pastāvīgs klientu loks. Veikaliņā iegriežas pircēji, kas noteikti skatās pāri masu produkcijai un interneta veikalu piedāvājumam, šie cilvēki pērk roku darbu un lietas ar milzīgu pievienoto vērtību, jo lielāko daļu no «Čaklās bites bodes» sortimenta rada cilvēki, kuri paši kādreiz jutušies sociāli neaizsargāti, kam joprojām pietrūkst varēšanas un spēka astoņu vai desmit stundu darba dienai ikdienā.

«Čaklās bites bode» darbu sāka kā pirmais sociālais uzņēmums Valmierā, kurš atbalstu sniedz cilvēkiem ar invaliditāti, ilgstošajiem bezdarbniekiem, cilvēkiem pirmspensijas vecumā, daudzbērnu ģimenēm.

«Iepērkoties šajā veikalā, cilvēks ir ne tikai pircējs, viņš ir arī ziedotājs. Mēs neliekam augstu uzcenojumu precei, bet šo pievienoto vērtību var dot līdzcilvēki,» tā, sociālo uzņēmumu vaļā verot, sacīja fonda «Iespēju tilts» pārstāve, kura koordinē projekta «Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai» norisi, Sanda Kalniņa, un pašlaik Sanda priecājas, ka izdevies noslēgt jau 34 sadarbības līgumus ar vidzemniekiem, kas novembrī par veikalam piedāvāto un tajā realizēto preci jau saņēmuši pirmos ienākumus.

PĀRSTEIGT tuvos un mīļos svētkos ar sociālā uzņēmumā pirktajām dāvanām aicina «Čaklās bites bodes» menedžere Gunta Dubulte. Jāņa Līgata foto

Komentāri
Pievienot komentāru