Gribētos paskatīties acīs...

- 31.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nē, Rūcamlapas lasītāj, šeit turpinājumā nebūs romantiskas atmiņas par aizgājušo vasaru, te būs skarbi secinājumi par to nākotni, kādu mums visiem patlaban – vismaz uz papīra – gatavi zīmēt ierēdņi mūsu pašu valstī.

Kad sanāk palasīt vai paklausīties ziņas, ar kādām bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem publiskajā telpā reizumis nāk klajā dažādu Latvijas ministriju pārstāvji, reizēm šķiet, ka tie cilvēki, kuri kaut ko tādu spēj sadomāt un piefiksēt, patiešām dzīvo nevis reālajā dzīvē, bet kaut kādās sterilās mēģenēs, kur viss notiek tieši tā, kā to vajag, un pie tam nemaksā pilnīgi neko... Kad viņnedēļ tepat Valmierā izdevās par jaunākajiem Ekonomikas ministrijas priekšlikumiem visas Latvijas autoparka zaļināšanas jomā aprunāties ar pieredzējušo auto ekspertu Ivo Traubergu, viņš teica, ka labprāt gribētu paskatīties acīs tam cilvēkam vai pat veselai grupai ierēdņu, kuri kaut ko tādu Latvijai spēj piedāvāt. Piekrītu Ivo, ka šajos dokumentu variantos nav ne mazākās saskares ar zemi, ar reālo situāciju mūsu valstī!

SKARBA REALITĀTE, AR KURU NĀKSIES RĒĶINĀTIES IERĒDŅIEM BRISELĒ UN RĪGĀ. Latvijā uz katru pārdotu jaunu auto tiek pārdoti 10 lietoti automobiļi. Kāda gan te var būt runa par kardinālām pārmaiņām mūsu valsts autoparkā tuvāko gadu laikā, pat šajā desmitgadē?! Foto no Epadomiem


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru