Gatava mācīt un mācīties

- 1.Septembris, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Kocēnu pamatskolas audzēkņi šodien satikuši  jauno angļu valodas skolotāju Santu Plinti. Santa ir valmieriete, kas izvēlējusies skolotājas darbu, jo gatava iepazīt vēl nezināmo  un  krāt pieredzi.

«Bija sajūta, ka varu pamēģināt strādāt par skolotāju. Visu vasaru šo to lasīju par pedagoģiju. Domāju, ja būs brīva angļu valodas skolotājas vieta, tad pieteikšos. Un tā viss sakrita,» stāstīja Santa Plinte, kas jūlija beigās nākusi uz plašāko un interesantāko darba interviju savā mūžā. 

«Ar skolas direktoru (Māris Bušmanis – I.K.) mēs kādu stundu runājām par angļu valodu, par skolas skolēniem, par skolas tradīcijām. Tā pat nebija darba intervija, tā bija diskusija. Man ļoti patika, ka varu jautāt visu, ka saņemu atbildes. Un mani jau nevajadzēja pārliecināt par skolotājas darbu, to gribēju darīt. Man bija svarīgi just, ka šajā skolā  varēšu daudz darīt, realizēt savas idejas, ka man patiks. Un man patīk. Kocēnu skola ir tik pamatīga! Katru reizi, kad atbraucu šurp, man ir tik laba sajūta,» tā jaunā skolotāja, kas soli pa solītim iekārto kabinetu. Dienā, kad «Liesma» jauno skolotāju devās satikt, Santa pie sienas lika pašas veidotu angļu valodas alfabētu. 

BŪT PAR SKOLOTĀJU ir īpaši. Zināt pašam un iemācīt otram – tas nav viens un tas pats,» saka Santa Plinte. Jaunajai skolotājai ļoti patīk angļu valoda, un viņa cer, ka strādās aizrautīgi, lai ieinteresētu Kocēnu pamatskolas audzēkņus. I. Kalniņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru