Gaida pirmklasniekus

- 8.Februāris, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Ģimenēs, kur šajā mācību gadā kādai no atvasēm jāuzsāk skolas gaitas, ir vēl dažas nedēļas laika apdomāties, kura būs tā mācību iestāde, kur jūsējo mīļo sauks par pirmīti. 

Pirmklasnieku pieteikšana sākas 1. martā un turpinās divus mēnešus, bet vecāki jau zina –  lai tiktu tajā Valmieras skolā, kurā gribētos, ir jāievēro princips «kas pirmais brauc, tas pirmais maļ». Bērnam prioritāri piešķir vietu izglītības iestādē, ja bērna brālis un/vai māsa ir konkrētās izglītības iestādes skolēns. Šis fakts vecākiem jānorāda iesniegumā. Un tomēr iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka visvairāk iesniegumu mācību iestādēs saņemti tieši marta pirmajās dienās. Lieki teikt, ka Valmierā ir skolas, kuras gribētu riņķī gāzt, un tādas, kur neiespringstot var nokomplektēt divas pirmās klases. Neviena no skolām nav slikta, bet reklāma, kas iet no mutes mutē, pilsētā ir spēcīga.

VALMIERAS 2. VIDUSSKOLA topošos pirmklasniekus, viņu māsas, brāļus, vecākus aicinās ne tikai uz tikšanos Atvērto durvju dienā, bet jau notiek īpaši veidots nodarbību cikls «Iedvesmojies! Mācies! Dari!», un bērni izzina, cik interesanta ir skolas dzīve un kādas iespējas te apgūt jauno. Foto no skolas arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru