Ekonomists vides sardzē

- 13.Janvāris, 2023
Viesis
Laikrakstā

Pēdējās pašvaldību vēlēšanas, kuras īstenoja administratīvi teritoriālās reformas ieceres, bija zināms pagrieziena punkts mana šodienas sarunas biedra dzīvē. 

Viņš, līdz tam Burtnieku novada pašvaldības izpilddirektors MĀRTIŅŠ KĻAVIŅŠ, pēc vēlēšanām no jaunā Valmieras novada pašvaldības kadru korpusa pazuda, lai pēc kāda laiciņa – 2022. gada 1. aprīlī – parādītos jau uz visa reģiona skatuves  kā Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālās vides pārvaldes direktors. 

Katrs puslīdz nopietns lokālās politikas vērotājs labu laiku pirms 2021. gada pašvaldību vēlēšanām saprata, ka topošajā Valmieras novadā jau laikus tiek strādāts pie ļoti nopietna mājasdarba. Kurā brīdī saprati, ka tev nebūs vietas jaunā novada pašvaldības aparātā?

To sapratu jau diezgan ātri. Pirmkārt, tā informācija nebija nekur noslēpjama, tāpat cilvēki nāca un stāstīja, nespēja paturēt pie sevis visus savus plānus: kas ko vadīs un kurš kurā krēslā sēdēs. Tā ka man jau pirms vēlēšanām bija skaidrs, ka amati ir sadalīti, ka netiek vērtēts ne cilvēka padarītais darbs, ne kas cits. Otrkārt, man tika piedēvēta kaut kādas politiskās partijas pārstāvniecība, kam es joprojām nepiekrītu.

MĀRTIŅŠ KĻAVIŅŠ.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru