Dzidri, skanīgi un izteiksmīgi

- 14.Decembris, 2017
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

«Vispirms gribu pateikties Valmieras Mūzikas skolai par atbalstu, gādājot transportu un pārskaitot dalības maksu, lai mēs varētu piedalīties,» stāstījumu par kārtējo triumfu bērnu un jauniešu vokālistu konkursā Putnu bērni sāk Valmieras MS vokālā pedagoģe Laima Krumholce. «Visiem bērniem ir izcili vecāki, kuri tiešām rūpējas, morāli atbalsta, pamudina un pārbauda, lai viņu lolojums būtu laikā un vietā, sevišķi jāuzteic Silvara omīte.

Konkurss norisinājās divās kārtās: 25. un 26. novembrī 1. kārtā, kura notika Rīgas Tehniskās universitātes zālē un kurā pavisam startēja 120 dalībnieki, tostarp no Rīgas Doma skolas, Valmieru pārstāvēja četri dziedātāji, ārpus finālistu loka palika Mikus Grīnbergs, kam patlaban tuvojas balss lūzums, līdz ar to, vai nu iznāk, vai arī balsij neko nevar pavēlēt un cilvēks ir bezspēcīgs.

Uz 2. kārtu 2. un 3. decembrī Mazajā Ģildē tika izvirzīta Samanta Markus, Aleksandrs Aleksis Tuņķelis C grupā un Silvars Ritvars Malcenieks, kura B grupas finālā bija 46 dalībnieki — necerēti liela konkurence. Silvaram ir izcili dzidra, tīra balss, tiešām dabas retums un kārtējā pērle, tāpat arī Samantai brīnišķīgi skan augšējais reģistrs, tas ir ļoti svarīgi — dabūt brīvu skanējumu. Savukārt Aleksim raksturīgs ļoti līdzens, bet vienlaikus izteiksmīgs dziedājums.

Tikai pēc laureātu koncerta uzzinājām konkursa rezultātus, visi bērni saņēma izcilas balvas — dāvanu somiņās bija atrodamas biļetes uz koncertiem un teātra izrādēm, grāmatas un spilveni, savukārt Lielās balvas ieguvējiem — dāvanu kartes no Burda Moden.

APBALVOTI. Laima Krumholce un Silvars Malcenieks (centrā). Foto no Laimas Krumholces arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru