Demonstrējuma turpinājums «Mareņos»

- 14.Oktobris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Tieši pirms gada Burtnieku novada Lizdēnos un Rencēnu pagasta «Mareņos» notika LLKC organizētā Lauku diena piena lopkopības saimniecībā. 

«Mareņi», kurā jau gadiem ilgi ir viens no ražīgākajiem piena lopkopības ganāmpulkiem Latvijā, šai Lauku dienai nebija izvēlēti nejauši, jo tur kopš 2019. gada notiek un vēl līdz 2021. gadam turpināsies LLKC organizēts demonstrējums «Slaucamo govju apsaimniekošanas un ēdināšanas nozīme piensaimniecībā, kurā izmanto slaukšanas robotus». Demonstrējums notiek ar mērķi, lai praksē reāli izvērtētu precīzas slaucamo govju ēdināšanas nozīmi piensaimniecībā, kurā darbam izmanto slaukšanas robotus, un lai praktiski demonstrētu precīzas slaucamo govju apsaimniekošanas un ēdināšanas ietekmi uz vielmaiņas slimību samazinājumu ganāmpulkā, tādējādi palielinot ražošanas ekonomisko efektivitāti.

PIRMS GADA. Demonstrējuma lauku dienas dalībniekus «Mareņos» sagaida un ar piena lopkopības saimniecības attīstību klātienē iepazīstina Inga Liepiņa (ar mikrofonu). Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru