Deja, darbs un pasaka

- 27.Septembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā piektdienā visas dienas garumā koncertzālē Valmiera notika ikgadējais pasākums Māksla būt uzņēmējam. Arī Liesma pabija kupli apmeklētajā saietā, kurā, kā varēja vērtēt klausītāju rindās, apmēram 80% bija daiļā dzimuma pārstāves. Pasākumam bija izvēlēts atraktīvs moderators – populārais TV kanāla Rīga24 žurnālists Aivis Ceriņš. Rīta modinātāja zvana vietā visiem sanākušajiem bija ievads – mūsdienu deju grupas Baltā izpildījums jaudīgos guturālos ritmos.

Pārsteigumu sagādāja pasākuma oficiālais atklājējs – Valmieras novada domes priekšsēdis Jānis Baiks, kurš šoreiz sev neierasti visu nolasīja no lapas. Tā bija... pasaka par šodienu, kurā interesantas lietas notiek arī Valmierā. Ar autora atļauju šeit pilns teksts.

«Es jums izstāstīšu pasaku. Visi pasaku tēli ir izdomāti, un jebkura līdzība ir tikai sakritība.

Reiz kādos laikos, dažādu jūru apskalota, pastāvēja draudzīgu Kopienu savienība. Tajā bagātākie brāļi dažādos veidos palīdzēja nabadzīgākiem brāļiem. Šajā savienībā atradās arī mazmazītiņa Kopiena, kura visu laiku savstarpēji kašķējās, jo nekā nevarēja nodefinēt savu īsteno attīstības virzienu. Tāpēc bieži mainījās vadoņi un pusvadoņi, un katrs nākamais sadedzināja visu iepriekš sastrādāto un veda kopienu uz jaunu saulaino tāli. Bet šī ir visu iespēju vieta, jo pilnīgi nejauši vari kļūt par kopienas galma dāmu. Šī kopiena sadalās daudzos desmitos mazu Saimju, kuras brīžiem draudzīgi, brīžiem ne tik draudzīgi katra sitas pa dzīvi, lai radītu pievilcīgu vidi saviem saimju iedzīvotājiem.

AR DĀMU DOMINANCI. Kā redzams šajā kadrā, par daiļā dzimuma ievērojamo pārsvaru Māksla būt uzņēmējam pasākuma dalībnieku – klausītāju vidū nav melots. Iespējams, jau tuvākajā laikā sagaidīsim arī atbilstošas aktivitātes jaunos, izteikti sievišķīgos uzņēmējdarbības lauciņos.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru