Dāvinājums Kocēnu bērniem

- 15.Septembris, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas nogalē mūspusē viesojās ilggadējie vēsturiskā Valmieras rajona pilsētu un novadu sadarbības partneri no Gīterslo apriņķa Vācijā. Svinīgais pasākums notika Rūjienā, taču ciemu dienās vācu draugi apmeklēja arī vietas, kurās ar Gīterslo labdaru atbalstu realizēti vērienīgi projekti. Ciemiņus uzņēma Valmiera, Kocēni, Beverīnas novads, Mazsalaca u.c.

Kokmuižas svētku laikā sirsnīga satikšanās notika  Kocēnos, kur Gīterslo apriņķa padomes deputāts Dirks Holtkamps kopā ar kundzi Gizelu sagādāja īpašu pārsteigumu Kocēnu pirmsskolas izglītības iestādes «Auseklītis» bērniem, dārziņa vadītājas vietniecei izglītības jomā Sandrai Grīnliņai pasniedzot aploksni ar 440 eiro. Jāpiebilst, ka arī pagājušajā gadā Holtkampa kungs ar kundzi uzdāvināja jaunas rotaļlietas, spēles, noderīgus materiālus bērnu attīstībai.

Arī šoreiz par jauko dāvinājumu iegādāsimies dažādas izaugsmi  attīstošas rotaļlietas un spēles visu vecumu dārziņa grupām, skaidroja S. Grīnliņa.

Vācu draugi apmeklēja arī mākslinieces Andas Munkevicas mobilo stikla studiju un aplūkoja viņas stikla skulptūras. Kā simbolisks draudzības apliecinājums tika radīts īpašs mākslas darbs ar plaukstu nospiedumiem stiklā. Šādu savu autogrāfu mākslinieces darbā atstāja arī Gīterslo apriņķa landrāts Svens Georgs Adenauers, kultūras un mākslas projektu koordinatore Silvana Kreijere u.c. Iecerēts šo mākslas darbu uzdāvināt vācu draugiem.

 

PRIECĪGS BRĪDIS. Viesojoties Kocēnos, Dirks Holtkampfs (Dirk Holtkamp) ar kundzi Gizelu, ilggadējais sadarbības koordinators Hanss Joahims Švolovs (Hans Joachim Schwolov) tikās ar Kocēnu novada pašvaldības domes vadītāju Jāni Olmani un pirmsskolas izglītības iestādes «Auseklītis» vadītājas vietnieci izglītības jomā Sandru Grīnliņu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru