Darbu sācis sociālais uzņēmums

- 21.Septembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmierā durvis vērusi «Čaklās bites bode», kurā katram pilsētas iedzīvotājam un ciemiņam ir iespēja izdarīt sociāli atbildīgus pirkumus.

Daudzbērnu mammas, bez darba palikušie, cilvēki ar īpašām vajadzībām, seniori pirmspensijas un pensijas vecumā, kuri prot un vēlas radoši izpausties, jau sadarbojas ar sociālo uzņēmumu.

«Divi tamborēti gaiļi, somiņas, sirsniņas jau ir veikala plauktā. Tagad skatīšos, vai cilvēkiem patiks, ja pirks, tad tamborēšu klāt,» sacīja pensionāre Edīte Laganovska, kuras aizraušanās ir rokdarbi. Līdz šim kundze centusies arī tirdziņos pašas darināto notirgot, bet gājis grūti.

«Līdz šim priecājos, ka, ejot ciemos, man nekad nav jātērējas dāvanām, pati uztamborēju un dāvināju,» tā Edīte, cerot, ka viņas tamborējumi ies pie sirds pircējiem un viņi jaunatvērtajā veikaliņā iegādāsies gan pašiem nepieciešamo, gan iepirksies reizēs, kad vajag citus – bērnus, mazbērnus, vecākus, omes, opīšus, draugus un kolēģus – pārsteigt.

AICINA sociālā uzņēmuma veikaliņā, kas atvērts Garā ielā 10, iepirkties katru, kurš vēlas tikt pie neatkārtojama roku darba. «Šeit pirkums būs arī kā ziedojums, lai daudzu cilvēku ikdienu padarītu kaut drusciņ vieglāku,» tā fonda «Iespēju tilts» valdes priekšsēdētāja Zita Gustavsone.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru