Dambretistu vasara

- 31.Augusts, 2021

Pateicoties Latvijas Dambretes federācijas aktīvai darbībai, Izglītības un zinātnes ministrijā tika saskaņots pilotprojekts par Latvijas dažādo čempionātu rīkošanu klātienē, ievērojot Covid-19 laika noteikumus un visiem testējoties.

Jūlija sākumā 23 jaunieši Liep­upē spēlēja Latvijas čempionātā 64 lauciņu dambretē un seši iekļuva finālā, bet uz trīs dienu spēlēm Rīgā devās divi visdrosmīgākie: Eiropas čempions Pēteris Kripans, kurš U13 grupā kļuva par Latvijas čempionu, un Kevins Vasiļevskis, kurš U10 grupā izcīnīja 10. vietu.

Jūlija vidū Jelgavā notika Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē, kur spēlēja 17 valmierieši. Čempionāta finālā Rīgā U13 grupā piedalījās Denija Kemze un izcīnīja 3. vietu, un Edvards Tiščenko izcīnīja 9. vietu.

Augusta sākumā septiņi valmierieši tika pielaisti spēlēt Eiropas Jaunatnes tiešsaistes kausa izcīņā 100 lauciņu dambretē: ātr­spēlē (5 min + 5 sek) un ātrajā dambretē (12 min + 5 sek). Valmieriešu labākās vietas: U10 grupā Gustavam Gračevam 10. vieta, Alisei Jaunkalnei 11. vieta un Kevinam Vasiļevskim 42. vieta. U13 grupā Denijai Kemzei 23. vieta, Martai Vaļģei 48. vieta, Elanam Eglītim 53. vieta un Edvardam Tiščenko 59. vieta.

Valmieras jaunie dambretisti ar treneri.