Dalās pieredzē par darbu ar jaunatni

- 6.Oktobris, 2021
Izglītība
Laikrakstā

No 26. septembra līdz 1. oktobrim Burtnieku Multifunkcionālajā Jaunatnes iniciatīvu centrā pulcējās Erasmus+ programmas projekta «Dive In» (Diversity&Inclusion: Building Strengths Together) partneri no Lietuvas, Ungārijas un Latvijas – Valmieras Attīstības aģentūras, Valmieras Jaunatnes centra «Vinda».

Projekts tiek īstenots, lai attīstītu jaunatnes darbinieku kompetences, dalītos ar praktiskām metodēm un rīkiem darbam ar jaunatni, kā arī izveidotu instrumentu jeb rīku, kas palīdzētu organizēt, plānot un īstenot mācīšanos darbā ar jaunatni iesaistītajiem. Latvijas vizīte bija projekta pirmais lielais posms ceļā uz rezultātu – kopīga rīka izveidi. 

Simona Šmidte, Valmieras Jaunatnes centra «Vinda» jaunatnes lietu speciāliste, stāsta: «Klātienē Burtniekos mēs dalījāmies ar labās prakses piemēriem darbā ar jaunatni, saistībā ar iekļaušanas un dažādības tēmām un metodēm, kuras izmantojam savā darbā. Visu nedēļu strādājām, katrs daloties ar savu pieredzi un piemēriem, katru dienu kāds no partneriem vadīja nodarbību pārējiem, iepazīstinot ar saviem veiksmes stāstiem, metodēm, kuras palīdz darbā ar jauniešiem.

JAUNIEŠI TIKŠANĀS REIZĒ BURTNIEKOS. Jaunatnes centra «Vinda» foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru