Cukurfests – festivāls katram savās mājās

- 10.Februāris, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Kopš kāda laika darbu Vidzemes Augstskolā ir uzsākusi jaunā Studentu apvienība (ViA SA). Šajos neparastajos apstākļos tā nolēmusi uzmundrināt gan studentus, gan arī jauniešus, aicinot šīs nedēļas garumā piedalīties festivālā «Cukurfests», kas noslēgsies ar mazliet citādāku Cukura balli, nekā ierasts.

«Mēs gribējām vienas nedēļas ietvaros iekļaut pēc iespējas plašāka spektra aktivitātes, lai studenti un Valmieras jaunieši varētu izvēlēties sev interesējošo nodarbību, kurai pieslēgties,» stāsta ViA SA prezidente Annija Skudra. Nodarbības tiek translētas YouTube.

Doma par šādu nebijušu online pasākumu radusies visai dabiski. Studentu ikdiena kļuvusi vienmuļa, jo nav iespējas satikt draugus un izbaudīt skolēnu un studentu dzīvi. Februārī parasti norisinās tradicionālā Cukura balle, kas ir studentu un absolventu iemīļots pasākums. «Likās, ka mums kaut kādā veidā šīs tradīcijas ir jāsaglabā, mēs domājām alternatīvas un tad arī nonācām pie  lēmuma organizēt tādu kā festivālu. Saglabājot tradīcijas, pēdējā dienā mēs apbalvojam gada studentus. Šobrīd notiek aktīva balsošana par izvirzītajiem kandidātiem,» tā Annija Skudra.

PASĀKUMU KOPUMU, kas veido festivālu jauniešiem, kārto ViA SA. Netipiska kopbilde netipiskā laikā. Foto no ViA SA arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru