CSDD: patīkami jaunumi Valmierā

- 27.Februāris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Gada otrais mēnesis teju iztecējis, kaut arī šoreiz būs par veselu dienu garāks. Rūcamlapa regulāri jau kopš pērnā rudens sekojusi notiekošajam Scantest automašīnu tehniskās apskates centrā blakus CSDD Valmieras klientu apkalpošanas centram, šeit tapusi vēl viena vieglo automobiļu tehniskās apskates līnija. Par šo klientiem jau martā gaidāmo priecīgo notikumu un vēl dažām citām aktualitātēm otrdien pastāstīja Valmieras klientu centra vadītājs VALDIS STIĢIS. 

Jaunā tehniskās skates līnija gaida starta šāvienu. Cik svarīga tā būs klientu apkalpošanas centra ikdienas darbā?  Valmierā ir tapusi trešā tehniskās apskates līnija, par to bijām sapņojuši jau krietni ilgu laiku. Martā jaunā līnija uzsāks darbu. Tā noteikti atvieglos mūsu ikdienu, jo mums jānodrošina šis pakalpojums labā līmenī, lai mēs, CSDD, varētu pārdzīvot visus pārbaudījumus, kas sai­stās, piemēram, ar Konkurences padomes izvirzītajām prasībām. Vienlaikus tā būs iespēja mazināt rindu un iekļauties stingrajos klientu apkalpošanas normatīvos. Ceru, ka par to valmierieši un arī mūsu klienti ap Valmieru, kas iecienījuši mūsu centra pakalpojumus, būs ļoti, ļoti priecīgi.

TUVOJAS ATKLĀŠANAS BRĪDIS. Valdis Stiģis izrāda jauno, pēc SCO Centrs projektētāju biroja projekta SIA RG Būvnieks uzbūvēto nu jau trešo tehniskās skates līniju. Tā kā Valmierā ik mēnesi tehniskā apskate tiek veikta vidēji ap 3000 automašīnām, tad jaunā līnija noteikti ļaus palielināt Scantest stacijas ikdienas darba apjomu, līdz ar to klientiem nāksies rindā gaidīt īsāku laiku. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Juris - 27.Februāris, 2020 - 20:03

Lai noslogotu jauno līniju, vajadzēs vairāk vadītājus pirmajā apskatē izšvilpt!

Pievienot komentāru