Cilvēkiem gribas būt kopā

- 22.Jūlijs, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Viņnedēļ sanāca būt divos pasākumos, kuros, ja to ļoti gribēja, kārtējo reizi varēja sameklēt veselu čupu Covid-19 diktētā pagaidu likuma burta pārkāpumu. Cits jautājums – vai to par varītēm vajag darīt?

Valmieras lielās komandas futbola mačs pret daugavpiliešiem piektdienas vakarā Vidzemes Olimpiskā centra mākslīgā zāliena laukumā nenoliedzami bija pamatīgs tautas tusiņš. Tie, kuri rātni sēdēja oficiālajās tribīnēs katrā trešajā sēdeklī, izbaudīja futbolu un mājinieku uzvaru ar 3:0 tieši tāpat kā tie, manuprāt, vismaz pāris simti brīvo ļaužu, kuri bija sanākuši un sabraukuši – gan ar automašīnām, gan motocikliem, gan divriteņiem – uz šo sporta pasākumu, lai to baudītu brīvā dabā, t.i., no trim stadiona pieejamajām caurskatāmajām pusēm un sev pieņemamā sēdus (zemē, uz līdzpaņemtā krēsla vai divriteņa, arī bērnu ratiņos) vai stāvus pozīcijā. 

Šajā futbola līdzjutēju nometnē valdīja brīnišķīgs noskaņojums. Un kāpēc lai tā nebūtu – fantastiski silts, bez vēja darba nedēļas pēdējās dienas vakars, priekšā lielākajai daļai sanākušo divas brīvdienas... 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru