Ceļā uz Parīzi

- 14.Novembris, 2023
Sports
Laikrakstā

Piektdienas pēcpusdienā Jāņa Daliņa stadiona kafejnīcas telpā, tiekoties ar Valmieras sporta skolas jaunajiem vieglatlētiem, šī mācību gada pirmo lekciju ciklu noslēdza Londonas, Riodežaneiro un Tokijas olimpisko spēļu un vairāku Eiropas un pasaules čempionātu dalībnieks, arī karavīrs, Latvijas šobrīd labākais soļotājs Arnis Rumbenieks, kas oktobrī ciemojies Mazsalacas un Rūjienas vidusskolās, bet šomēnes – Valmieras Valsts ģimnāzijā, Valmieras tehnikumā un Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā.

Šogad augusta beigās Arnis atgriezās no pasaules čempionāta vieglatlētikā Budapeštā, kur klimatiski neparocīgos laikapstākļos izcīnīja 32. vietu 35 km soļošanā, bet patlaban sportists pilnā sparā gatavojas, lai izpildītu kvalifikācijas normatīvu Parīzes olimpiskajām spēlēm, kurās soļotāji sacentīsies 20 km distancē.

Publiku ar Arni iepazīstināja viņa pirmā trenere, tagad Valmieras sporta skolas direktore Līga Dzene, uzsverot, ka ceļš uz augstākajām sporta virsotnēm nav rozēm kaisīts un brīžiem var iet kalnup, bet dažbrīd arī lejup.

OLIMPIEŠA ARŅA RUMBENIEKA (centrā ar trīsgadīgo dēliņu) lekcijas klausītāji ieguva ne vien dažādas sportiskas balvas, bet arī daudzas vērtīgas atziņas. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru