Bronzas Daliņjāni arī vajadzēs!

- 14.Maijs, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Kad vēl pirmās Latvijas brīvvalsts laikā Valmierā tapa pilsētas stadions, tā veidotāji laikam vismazāk domāja par to, kura izcila novadnieka latvieša vārdā to varbūt kādreiz nosauks. 

Veselīgā vietā Gaujas Stāvo krastu tuvumā priežu ielokā ar lielu vietējo entuziasmu gan fiziskā, gan materiālā veidā tapa tam laikam atbilstoša sportošanas vieta. 

Patlaban vairs tikai mēneša ar astīti attālumā diena, kad plānots celtniekiem nodot un pasūtītājam pieņemt ekspluatācijā stadiona trešo, patiešām moderno lasījumu – jau otro Valmieras pilsētas stadionu, kas nes slavenā novadnieka, Losandželosas 1932. gada vasaras olimpiādes sudraba medaļnieka 50 kilometru soļojumā Jāņa Daliņa vārdu. Jā, 18. jūnijā to plānots izdarīt, taču neaizmirsīsim, ka šis nav kāds lopkopības vaļējais angārs un pat ne vidusmēra privātmāja, bet gan iespaidīgs multifunkcionāls sporta komplekss, kuram attiecīgi ir sabiedriskās būves statuss ar visām no tā izrietošajām atbildības peripetijām. Lai pieņemtu ekspluatācijā šādu kompleksu, nepieciešams desmitiem parakstu, pie tam katra licējam vārda tiešā nozīmē jābūt gatavam atbildēt, mazākais, ar savu amata krēslu, ja ne pat ar iespēju pārcelties uz valsts apmaksātiem apartamentiem ar ierobežotu privātas pārvietošanās iespēju. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru