Bēdīgi slavenajā pirmajā vietā

- 20.Oktobris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

To nu būsim panākuši – no rītdienas vismaz nākamās četras nedēļas atkal tupēsim savās četrās sienās, izlaidušies dīvānā ar grāmatu vai televīzijas pulti rokā, jo piepildījusies Šlesera partijas devīze Latvija 1. vietā (pie tam visā pasaulē), diemžēl gan saslimstībā ar jaunāko Covid paveidu, tāpēc papildus ārkārtas stāvoklim valstī tiks izsludināta komandantstunda un jauni, drakoniski ierobežojumi apmeklēt veikalus, ciemoties citam pie cita, bet pavisam aizliegti amatieru sporta un kultūras pasākumi, skaistumkopšanas pakalpojumi, kā arī klātienē nebūs pieejami sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi.

Ekonomisti jau aprēķinājuši, ka mājsēde mēneša garumā valstij izmaksās 200 miljonus, savukārt veselības ministrs Daniels Pavļuts prognozē, ka nākamnedēļ inficēto skaits Latvijā varētu pārsniegt 4000 dienā.

Un visus šos labumus mums sarūpējusi nācijas veselīgākā, progresīvākā, domājošākā, līdz ar to neapšaubāmi gudrākā daļa, visas vasaras garumā gan sociālajos tīklos, gan dažādās protesta akcijās aģitējot un iestājoties par izvēles brīvību neuzticēties speciālistu ieteikumiem vakcinēties, bet palikt savu ķermeņu suverēniem saimniekiem, neļaujot tos piesārņot ar nepārbaudītiem preparātiem. Nav grūti paredzēt, ka daudzi no viņiem šobrīd jūtas kā uzvarētāji, jo ierobežojumi skars ne vien nevakcinētos, bet pilnīgi visus – arī tos, kuri paklausīgi kā tāds aunu bars steidza potēties, neapzinoties, ka ar viņiem tiek manipulēts. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru