Pēc vgvia.lv informācijas

Basketbolisti audzē sastāvu

23.Augusts, 2019
Sports
Laikrakstā

Basketbola klubs «Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola» pastiprinājusi sastāvu ar vēl vairākiem basketbolistiem — gaidāmajā sezonā kluba krāsas pārstāvēs arī no Liepājas pārnākušais uzbrucējs Roberts Krastiņš, kā arī jaunie Kristers Elksnītis ar Tomu Šēferu, tāpat komandā turpinās spēlēt centra spēlētājs Māris Riekstiņš un saspēles vadītājs Elvis Brokāns.

Vēveris atgriežas Valmierā

9.Augusts, 2019
Sports
Laikrakstā

«Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola» savus līdzjutējus iepriecina ar vietējā, talantīgā basketbolista Valtera Vēvera atgriešanos komandas rindās. Pagājušās vasaras Eiropas vicečempions Vēveris šajā rudenī debitēs Latvijas basketbola augstākajā līmenī.

Valmierā paliek Elksnis ar Dubultu, pievienosies Blumbergs

26.Jūlijs, 2019
Sports
Laikrakstā

Basketbola klubam «Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola» savā sastāvā izdevies noturēt vienu no komandas galvenajiem spēlētājiem Edmundu Elksni, kurš arī nākamajās divās sezonās vadīs valmieriešu saspēli. Tāpat izdevies piesaistīt spēka uzbrucēju Robertu Blumbergu, kurš ir viens no sava gadu gājuma labākajiem garā gala basketbolistiem Latvijā. Jau īsi pēc sezonas noslēguma Roberta Zeiles trenētā komanda vienojās par sadarbības turpināšanu ar 22 gadus veco centra spēlētāju Klāvu Dubultu.