Līga Ivanova

Par 172 vietām un mirkļiem skaistāka Latvija!

15.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Autobusa pieturvieta kā Hobitu namiņš, koka velosipēdu parks, zaļie dzelzceļi, ratiņu pastaigu trase jaunajām māmiņām, ēku izdaiļošana ar mākslas grafiti, dižkoku alejas un jauni meži, krāšņi mākslas soliņi un 100 rožu dārzs – tie ir tikai daži no 172 vides labiekārtošanas, izdaiļošanas un vides izglītības darbiem, ko paveikuši Latvijas cilvēki un kas pieteikti Latvijas simtgadei veltītajā vides iniciatīvā «100 darbi Latvijai».

Jūras ceļojumu laimē Sandra Boša Naukšēnos

24.Augusts, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

21. jūlijā SIA «ZAAO» vides iniciatīvas «100 darbi Latvijai» vēstnešu ceļojums piestāja Naukšēnu novada svētkos, kur vēstneši piedāvāja izspēlēt erudīcijas spēli par vides tematiku. Visi spēles dalībnieki balvā saņēma īpašu, numurētu sēklu paciņu, kas nedēļas laikā bija jāpiereģistrē iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv, lai piedalītos izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām. Izlozē paveicās un jūras ceļojumu saņem novadniece Sandra Boša!

«100 darbi Latvijai» vēstneši — arī Saldējuma svētkos

31.Maijs, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Laiks kļūst arvien vasarīgāks, un savu ceļojumu pa Vidzemes un Latgales novadu svētkiem turpina ZAAO vides iniciatīvas «100 darbi Latvijai» vēstneši. 2. jūnijā viņi viesosies Rūjienas Saldējuma svētkos, kur laikā no plkst. 9 līdz 12 informēs par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvās asināt prātu vides jautājumos. Visi erudīcijas spēles dalībnieki saņems īpašu sēklu paciņu un piedalīsies izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu četrām personām.

Inta Jākabsone saņem 100 darbi Latvijai balvu

24.Aprīlis, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Spītējot ziemīgajām Lieldienām, SIA «ZAAO» vides iniciatīvas «100 darbi Latvijai» vēstneši 1. aprīlī Brenguļos uzsāka savu šī gada ceļojumu pa Vidzemes un Latgales novadu svētkiem. Aukstais vējš netraucēja Lieldienu pasākuma apmeklētājiem pie vēstnešiem izspēlēt erudīcijas spēli, pārbaudot savas zināšanas dabas tematikā. Visi spēles dalībnieki balvā saņēma īpašu, numurētu sēklu paciņu, kas nedēļas laikā bija jāpiereģistrē iniciatīvas mājaslapā www.100darbilatvijai.lv, lai piedalītos izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām. Šogad pirmo izlozēto jūras ceļojumu saņem Beverīnas novada iedzīvotāja Inta Jākabsone! Kur un kad šogad vēl būs sastopami «100 darbi Latvijai» vēstneši, uzziniet www.100darbilatvijai.lv.

Uz Stokholmu!

26.Augusts, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Augusta vidū Valmierā divas dienas viesojās ZAAO vides iniciatīvas «100 darbi Latvijai» vēstneši, kuri informēja par labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvāja asināt prātu vides jautājumos. Zinošākie balvā saņēma īpašu, numurētu sēklu paciņu, kas nedēļas laikā bija jāpiereģistrē iniciatīvas mājaslapā www.100darbilatvijai.lv, lai piedalītos izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu četrām personām. Izlozē uzvarēja valmieriete Ineta Zviedre. Balvu laimīgajai uzvarētājai pasniedza Valmieras pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums (attēlā), kopā ar ZAAO vēlot brīnišķīgu ceļojumu un aicinot pievienoties vides darbu veicēju pulkam.

Balva — mazsalacietim Sandrim Bēterim

5.Augusts, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mazsalacas pilsētas svētkos 24. jūlijā viesojās ZAAO vides iniciatīvas «100 darbi Latvijai» vēstneši, kuri informēja par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvāja asināt prātu vides jautājumos. Zinošākie balvā saņēma īpašu, numurētu sēklu paciņu, kas nedēļas laikā bija jāpiereģistrē iniciatīvas mājaslapā www.100darbilatvijai.lv, lai piedalītos izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu četrām personām.

1000 jaunas egles poligonā Daibe

19.Aprīlis, 2016
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Ar mērķi uzlabot gaisa kvalitāti un atjaunot koksnes resursus aizvadītās nedēļas nogalē reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centra «Daibe»  teritorijā  iestādīja 1000 egles. Tas ir pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma «ZAAO», auto gaisa atsvaidzinātāju Wunder-Baum oficiālā izplatītāja Latvijā uzņēmuma «Getz Nordic» un Valmieras SOS bērnu ciemata kopīgais darbs Latvijas simtgadei veltītajā vides iniciatīvā «100 darbi Latvijai».

Labais simts: cilvēkam un videi

23.Februāris, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Apvienot vidzemnieku darbu, spēku un gudrību, lai līdz Latvijas simtgadei dāvātu Vidzemei un Latvijai 100 godprātīgi un labi paveiktus darbus vides jomā, — šādu mērķi pašvaldību uzņēmums SIA «ZAAO» ir izvirzījis, aicinot ikvienu vidzemnieku pievienoties iniciatīvai «Cilvēkam un videi».

Baltijas jūrā plešas vairāku desmitu tūkstošu kvadrātkilometru lielas mirušās zonas

4.Jūlijs, 2012
Tūrisms un daba
Portālā

Pētījumi rāda, ka Baltijas jūras pašreizējais stāvoklis ir kritisks – jūras dibenā plešas vairāku desmitu tūkstošu km2 lielas mirušās zonas. Lai veicinātu izpratni par Baltijas jūras stāvokli un nākotnes perspektīvām, šodien tiek uzsākta ilgtermiņa iniciatīva „Spēks ir tīrā jūrā”. Cīņu pret jūras sagandēšanu uzņēmies veikt Baltijas jūras entuziasts, liepājnieks Dzintars Jūra, kurš apvienojis spēkus ar Pasaules Dabas Fondu un SEB banku. Viņš cer uz Latvijas iedzīvotāju atsaucību, jo kampaņas ietvaros veiktā pētījuma dati rāda, ka gandrīz 90% Latvijas iedzīvotāju būtu gatavi mainīt savus ikdienas paradumus un iesaistīties Baltijas jūras glābšanā.

Rīt uz Valmieru atceļos īpaša "Erasmus" 25. gadu jubilejas torte

26.Marts, 2012
Izglītība
Portālā

Eiropā populārākā studentu apmaiņas programma Erasmus šogad atzīmē savu 25.gadadienu. Aizsākot nozīmīgās jubilejas svinības Latvijā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīt, 27.martā, pa visu Latviju izsūtīs 45 īpašas svētku tortes. Tās kā pateicību par ieguldīto darbu Erasmus programmas īstenošanā un popularizēšanā saņems visi Erasmus programmas koordinatori 42 augstskolās, izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis un Erasmus vēstnieki – Latvijas Mākslas akadēmijas rektors prof. Aleksejs Naumovs un studente Madara Apsalone. Vienu no īpašajām svētku tortēm rīt plkst.13:00 saņems arī Vidzemes Augstskola Valmierā.