Ingrīda Kraukle

Izveidots Māra Štromberga BMX klubs «Valmieras puikas»

16.Septembris, 2016
Sports
Laikrakstā

Šoruden «Māra Štromberga aģentūras» paspārnē izveidots BMX klubs «Valmieras puikas» ar mērķi veidot pēctecību šī sporta veida tradīcijām un sasniegumiem Latvijā, kā arī praktiskā darbā izmantot gandrīz 20 gados uzkrāto pieredzi no BMX pirmsākumiem līdz uzvarām olimpiskajās spēlēs. Tāpēc sadarbībā ar Valmieras Bērnu sporta skolu klubā jau tiek veidotas mācību grupas bērniem.

Tālaviešiem panākumi Latvijas čempionāta posmā

10.Jūnijs, 2016
Sports
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas nogalē Vecpiebalgā notika SMScredit.lv Latvijas BMX čempionāta sacensības, kas izrādījās ļoti sekmīgas klubam Tālava/VBSS — līdz galvenajam finālam tika 17 sportisti, no kuriem astoņi izcīnīja vietu uz goda pjedestāla.

Tālavas BMX sportisti godalgotās vietās Tallinā

20.Maijs, 2016
Sports
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas nogalē Igaunijā notika UCI C1 kategorijas sacensības BMX «King of Tallin», kas bija arī jaunuzceltās trases atklāšanas pasākums. Tajā startēja vairāki BMX kluba «Tālava/VBSS» sportisti, kuri spēja tehniski sarežģītajā trasē un nepatīkamos laikapstākļos uzrādīt ļoti augstvērtīgus rezultātus.

Trīs Tālavas sportisti uzvar Latvijas čempionāta 1. posmā

27.Aprīlis, 2016
Sports
Laikrakstā

Ar pirmā posma sacensībām Rīgā sestdien, 23. aprīlī, sākās 2016. gada «SMScredit.lv» Latvijas BMX čempionāta sezona. Tajā kopumā piedalījās vairāk nekā 30 BMX kluba «Tālava» sportisti, no kuriem trīs uzvarēja sava vecuma grupā un vēl divi kāpa uz goda pjedestāla.

Tālavas sportisti ar medaļām no Tartu

22.Marts, 2016
Sports
Laikrakstā

BMX kluba «Tālava» jaunākie sportisti ar sekmīgiem rezultātiem startēja Tartu Ziemas kausa izcīņas sacensībās Igaunijā. Kopumā spēcīgāko astoņu sportistu pulkā iekļuva seši valmierieši, no kuriem divi kļuva par uzvarētājiem sava vecuma grupā.

Valmierā nodrošināta iespēja pievienoties ūdensvada un kanalizācijas sistēmām vēl septiņās ielās

5.Novembris, 2013
Pilsētās un novados
Portālā

SIA „Valmieras ūdens” turpina realizēt Kohēzijas fonda līdzfinansēto projektu „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valmieras pilsētā II kārta”. Apakšzemes komunikāciju tīklu izbūve pabeigta Imantas ielas posmā no Mednieku ielas līdz Dūķeru ielai un Brēžas ielā posmā no L. Paegles līdz V. Baloža ielai, Gaujas un Diakonāta ielās. Minētajos ielu posmos arī veikta asfalta seguma atjaunošana, un iedzīvotāji var uzsākt pievienoties centralizētajai ūdensvada un kanalizācijas sistēmām.

Uzsākta ūdens hidrantu pārbaude Valmieras pilsētā

30.Oktobris, 2013
Pilsētās un novados
Portālā

SIA „Valmieras ūdens” ir uzsācis ikgadējās ugunsdzēsības hidrantu pārbaudes. Tiek pārbaudīti SIA „Valmieras ūdens” īpašumā esošie ugunsdzēsības hidranti, lai novērtētu to tehnisko stāvokli un novērstu atklātos defektus. Kopumā tiks pārbaudīti 470 hidranti.

Ūdensvada avārija apliecina vajadzību pārveidot ūdensapgādes sistēmu Valmieras pilsētas pievārtē

13.Septembris, 2013
Pilsētās un novados
Portālā

Piektdien, 13. septembrī, no rīta notika maģistrālā ūdensvada avārija Valmierā, Nameja ielas posmā, kas ar dzeramo ūdeni nodrošina Valmieras Viestura vidusskolu, kā arī privātmāju dzīvojamo rajonu „Viesturi”. Pateicoties SIA „Valmieras ūdens” brigādes operatīvai un precīzai rīcībai, ātri tika atrasts bojātais posms un novērstas avārijas sekas, tāpēc ūdens piegāde tika pilnībā atjaunota līdz pusdienlaikam.

Valmierā pabeigta ūdensvada un kanalizācijas cauruļvadu iebūve septiņos ielu posmos

12.Septembris, 2013
Pilsētās un novados
Portālā

SIA „Valmieras ūdens” turpina Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valmieras pilsētā II kārta” realizāciju. Līdz septembrim ūdensvada un kanalizācijas cauruļvadu iebūve pilnībā pabeigta Raiņa, Lāčplēša, Jaunvāles, Leona Paegles, Jaunā Smilšu, Sloku un Andreja Upīša ielās, bet darbi turpinās vēl 17 ielu posmos.

JDK „Sadancis” uzsāk dejošanas sezonu un aicina jaunus dalībniekus

5.Septembris, 2013
Kultūra un izklaide
Portālā

Burtnieku novada jauniešu deju kolektīvs „Sadancis” uzsāk jauno sezonu, un pirmais mēģinājums paredzēts ceturtdien, 5. septembrī, plkst. 19:30 Valmieras 5. vidusskolas aktu zālē. Uz to laipni aicināti arī jaunieši, kuri vēlas pilnveidot un attīstīt savu dejotprasmi vienā no labākajiem Latvijas deju kolektīviem vadītājas Ievas Adāvičas vadībā.

PII “Matīši” nākamo mācību gadu sāks jaunās telpās

26.Marts, 2013
Izglītība
Portālā

Pirmdien, 25. martā, Burtnieku novada pašvaldības un būvniecības uzņēmuma SIA „Bazalts” pārstāvji oficiāli parakstīja pieņemšanas – nodošanas aktu par Matīšu pirmsskolas izglītības iestādes vienkāršotās rekonstrukcijas darbu pabeigšanu objektā Skolas ielā 11, Matīšos. Līgums par minēto darbu veikšanu tika noslēgts 2012. gada 21. augustā par kopējo summu 293 205,32 Ls, un, pateicoties šim pašvaldības finansējumam, jau nākamajā mācību gadā darbu uzsāks divas grupas jaunizveidotajā PII „Matīši”.

Sākas balsošana par „Burtnieku novada Gada uzņēmējs 2012” balvu iegulvējiem

18.Marts, 2013
Ekonomika
Portālā

Pirmdien, 18. martā, sākusies publiskā balsošana par konkursa „Burtnieku novada Gada uzņēmējs 2012” dalībniekiem pašvaldības pagastu pārvaldēs un interneta vietnē www.burtniekunovads.lv. Šādā veidā tiks meklētas sekmīgākās organizācijas savā biznesa nozarē. Kopumā balsojumam izvirzīti 15 uzņēmumi, kas nominēti sešās dažādās kategorijās, un uzvarētāju katrā no tā noteikts saņemto balsu skaits līdz 20. aprīlim ieskaitot.

Inese Gaumane atteikusies no Burtnieku novada pašvaldības domes deputātes mandāta

13.Decembris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Trešdien, 12. decembrī, notiks Burtnieku novada pašvaldības ārkārtas domes sēde, kurā tika pieņemts deputātes Ineses Gaumanes iesniegums par atteikšanos no domes deputātes mandāta. Šāds lēmums pieņemts saistībā ar to, ka turpmāk Inese Gaumane pildīs pašvaldības izpilddirektora vietnieka pienākumus. Saskaņā ar Republikas pilsētas un novada domes deputāta statusa likumu minētais amats nav apvienojams ar deputāta pienākumiem.

Māris Štrombergs piedalīsies gada Latvijas labāko BMX sportistu godināšanā Burtnieku novadā

4.Decembris, 2012
Sports
Portālā

Sestdien, 8. decembrī, plkst. 17:00 Valmieras pagasta kultūras namā notiks BMX sezonas noslēguma pasākums, kurā tiks godināti 2012. gada Latvijas labākie BMX sportisti. Latvijas Riteņbraukšanas federācija to šogad uzticējusi rīkot Burtnieku novada BMX sporta klubam „Tālava”. Pasākuma dalībnieku vidū būs arī mājinieks, Valmieras pagastā dzīvojošais divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs un viņa komandas biedri no Latvijas olimpiskās BMX izlases.

Burtnieku novadā godinās sekmīgākos uzņēmējus

4.Decembris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Burtnieku novada pašvaldība rīkos konkursu „Burtnieku novada uzņēmēju gada balva”. Tā mērķis ir apzināt un godināt Burtnieku novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, kā arī veicināt Burtnieku novada uzņēmēju atpazīstamību, plašsaziņas līdzekļos popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Burtnieku novadā. Pirmoreiz konkurss tiks rīkots 2013. gadā.

„Smiltenes apļi” aicina uz tradicionālo tautas skrējienu

5.Oktobris, 2012
Sports
Portālā

Svētdien, 7. oktobrī, skriešanas entuziasti pulcēsies Smiltenē, kur notiks par tradīciju kļuvušās sacensības „Smiltenes apļi”. Labākie, kā ierasts, tiks noskaidroti trīs distancēs – attiecīgi 3,3, 6,6 un 9,9 kilometru skrējienā, bet ieskaite paredzēta 14 vecuma grupās.