Tālavas sportisti ar medaļām no Tartu

- 22.Marts, 2016

BMX kluba «Tālava» jaunākie sportisti ar sekmīgiem rezultātiem startēja Tartu Ziemas kausa izcīņas sacensībās Igaunijā. Kopumā spēcīgāko astoņu sportistu pulkā iekļuva seši valmierieši, no kuriem divi kļuva par uzvarētājiem sava vecuma grupā.

Jaunākajā, B6 grupā labāko rezultātu sasniedza Patriks Krauklis. Tikmēr B7-8 uzvarēja Mārtiņš Dombrovskis. Līdz pjedestālam nedaudz pietrūka Robertam Artūram Krūmiņam, kurš ierindojās 4. vietā, un Teodoram Godiņam, kurš ieņēma 5. vietu. B9-10 grupā otro vietu izcīnīja Ralfs Frīdvalds, bet Markusam Krauklim 12. labākais rezultāts. Savukārt B11-12 vecuma grupā piektajā vietā finišēja Kārlis Gustavs Jurevičs.

Šis bija pēdējais etaps Tartu Ziemas kausa izcīņas ciklā, tāpēc tika apbalvoti arī labākie sportisti kopvērtējumā. Uzvaru B7-8 grupā izcīnīja Mārtiņš Dombrovskis, bet otrajā pozīcijā ierindojās Roberts Artūrs Krūmiņš. Savukārt B9-10 grupā vicečempiona tituls tika Ralfam Frīdvaldam.

Tikmēr BMX kluba «Tālava» sportisti turpina aktīvu gatavošanos gaidāmajai 2016. gada sezonai. Jau 1. aprīlī paredzēts UEC Eiropas kausa 1. posma sacensības, kas notiks Beļģijas pilsētā Zolderā, bet «SMScredit.lv» BMX Latvijas čempionāta atklāšanas sacensības notiks 23. aprīlī Rīgā.

BMX JAUNĀ MAIŅA. «Tālavas» sportisti ar Tartu izcīnītajām medaļām kaklā.