Baiba Misiņa

Valmierā noslēgusies tūrisma akcija «Atklājējs»

21.Novembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, 16. novembrī, pulcējoties akcijas dalībniekiem un noskaidrojot galvenās balvas – tūristu klases velosipēda – īpašnieku, noslēgta Valmieras Tūrisma informācijas centra kopā ar Beverīnas, Burtnieku un  Kocēnu novadu rīkotā akcija «Atklājējs».

Piedalies tūrisma akcijā «Atklājējs»!

17.Septembris, 2019
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Kā laika gaitā mainījušās vēsturiskas un nostāstiem apvītas vietas Valmierā un apkārtējos novados? Kas šajās vietās atrodas šodien, un kā ir mainījusies vietas ainava? Lai to noskaidrotu, Valmieras Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadu aicina piedalīties tūrisma akcijā «Atklājējs». Akcija norisināsies līdz 31. oktobrim.

Notiek tūrisma akcija «Atklājējs»

1.Augusts, 2019
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Kā laika gaitā mainījušās vēsturiskas un nostāstiem apvītas vietas Valmierā un apkārtējos novados? Kas šajās vietās atrodas šodien, un kā ir mainījusies vietas ainava? Lai to noskaidrotu, Valmieras Tūrisma informācijas centrs (Valmieras TIC) sadarbībā ar Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadu aicina piedalīties tūrisma akcijā «Atklājējs» līdz 31. oktobrim.

Stāsti par piedzīvojumiem eksotiskajā Āfrikas valstī Ganā

4.Janvāris, 2019
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Ceturtdien, 31. janvārī, plkst. 18.30 Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina uz 2019. gada pirmo Ceļotāju stāstu vakaru. Savā divu nedēļu ceļojuma pieredzē un spilgtajos piedzīvojumos savdabīgajā Āfrikas valstī Ganā dalīsies portāla «Delfi» žurnāliste un aizrautīga ceļotāja Andra Briekmane.

Stāstu vakarā iespēja izzināt Balkānu valstu noslēpumus

30.Augusts, 2018
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Trešdien, 26. septembrī, plkst. 18.30 Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina uz Ceļotāju stāstu vakaru, kur apmeklētājiem būs iespēja domās aizceļot uz vienu no Eiropas mazāk zināmajiem reģioniem — Balkānu valstīm. Balkānu valstu savdabīgo pievilcību atklās un savā ceļojumu pieredzē dalīsies aizrautīgais ceļotājs un pasākumu organizētājs Kārlis Melngalvis.