Stāstu vakarā iespēja izzināt Balkānu valstu noslēpumus

- 30.Augusts, 2018
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Trešdien, 26. septembrī, plkst. 18.30 Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina uz Ceļotāju stāstu vakaru, kur apmeklētājiem būs iespēja domās aizceļot uz vienu no Eiropas mazāk zināmajiem reģioniem — Balkānu valstīm. Balkānu valstu savdabīgo pievilcību atklās un savā ceļojumu pieredzē dalīsies aizrautīgais ceļotājs un pasākumu organizētājs Kārlis Melngalvis.

Viens cilvēks ar mugursomu plecos 21 dienas laikā apceļo Balkānu valstis, dažus tūkstošus kilometru mērojot ar transportu, dažus simtus kilometru — kājām un vairākas dienas pavadot ar improvizāciju galvā. Kā vienatnē bez atbilstošām valodu zināšanām tikt līdz īstajam galamērķim, pat tad, kad tas šķiet neiespējami? Kur atrast Džordža Klūnija frizētavu Serbijā un Bila Klintona iecienītāko restorānu Bosnijā? Kāpēc Balkānu valstis savā starpā konfliktē, un kā tas ietekmē iebraukšanu vienā valstī, ja esi bijis otrā? Un visam pa vidu — cik lieliski ir ceļot vienam arī pa Balkāniem, meklējot līdzsvaru starp dullumu un saprātu.

Vai tas viss ir baudāmi, viegli un vispār iespējams? Par to Jūs pārliecinās Kārlis Melngalvis.

Dalība Ceļotāju stāstu vakarā ir bez maksas. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties laikus, rakstot e-pastu tic@valmiera.lv, ierodoties Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10) vai zvanot pa tālruni 26332213.

Nākamais stāstu vakars notiks 24. oktobrī, par ko plašāku informāciju atradīsiet www.visit.valmiera.lv

Komentāri
Pievienot komentāru