Atvērtības debesis ir sasniedzamas

- 7.Decembris, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Debesis ir tik tālu, cik ikkatrs spējam pastiept rokas, domas, attieksmi to virzienā. Ticu, ka šī piecgade, kurā noritēja vērienīga un ilgstoša informatīvā kampaņa «Atvērtība ir vērtība», ir tikai sākums, stabili soļi pretim atvērtas, cieņpilnas un tolerantas sabiedrības virzienā. 

Vai pieci gadi ir gana, lai Latvijā izskaustu diskrimināciju? Protams, nē! Iesāktais darbs ir tikai sēkla jeb labs ieraugs, lai sabiedrība izaugtu par tādu, kurā vārds «dažādība» ir nevis bieds, bet gan iespēja darbavietā, ģimenē un draugu pulkā atvērt sirdi un prātu līdzcilvēkiem no dažādām diskriminācijai pakļautajām grupām: bēgļiem un patvēruma meklētājiem, atšķirīga vecuma un etniskās izcelsmes ļaudīm vai cilvēkiem ar invaliditāti. Mēs ikviens esam sabiedrības daļa, un mūsu rokās ir to veidot labāku, iekļaujošāku un drošāku mums visiem. 

Plašs pasākumu kopums

Kampaņa «Atvērtība ir vērtība» bijusi līdz šim ilgākā sabiedrības informēšanas kampaņa par saliedētības jautājumiem Latvijā, un tās laikā tika īstenoti 25 dažādi pasākumi diskriminācijai pakļauto grupu izglītošanai un motivēšanai.

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru