Atkal Krollis un senegālieši

- 1.Oktobris, 2021

Svētdien Optibet futbola virslīgā pēc bezvārtu neizšķirta pirmajā puslaikā spēles otrajā daļā Tamazs Pertija laukumā sūtīja savus Senegālas leģionārus, kas īsā laikā nokārtoja trīs vārtu guvumus, palīdzot atvest «Valmiera» FC panākumu pār  BFC Daugavpils ar 5:1.

Spēles pirmajās 15 minūtēs abu komandu gados jaunie uzbrucēji varēja gūt mača pirmos vārtus, taču savas iespējas futbolisti nerealizēja – Valērijs Lizunovs netrāpīja vārtos, saņemot piespēli soda laukuma vidū, savukārt Raimonds Krollis aizsita bumbu garām vārtiem, pēc tam, kad pats bija ielauzies pretinieku soda laukumā.

Lai gan bumbu vairāk kontrolēja valmierieši, tiecoties uz pretinieku vārtiem, taču bīstamākus momentus pirmajā puslaikā ar pretuzbrukumiem veidoja «Dau­gavpils». Pašās pirmā puslaika beigās Kamilo Mena sita bumbu zem vārtu pārliktņa, taču sekmīgi savu cietoksni sargāja Frenks Orols.

MAČA GALVENIE VAROŅI priecājas par izcīnīto panākumu. Jāņa Līgata foto.