Atbildīgs par savu kopienu

- 17.Marts, 2023
Viesis
Laikrakstā

Viņš ir uzņēmīgs jauns cilvēks, kurš savos tikai 38 gados jau paguvis gan iegūt izglītību, gan uzbūvēt un attīstīt savu biznesu. SIA AgroK valdes priekšsēdētājs un īpašnieks ARTIS KĀRKLIŅŠ no Valkas ieradies Valmierā mācīties, bet vēlāk mūsu pilsētu izvēlējies arī par savas dzīves un darba vietu.

Valmieriešiem nav īpaši jāskaidro, ka no Valkas mūsu pilsētā mēdz ierasties Valmieras jaunāko laiku vēsturē nozīmīgi ļaudis. Ja gluži varbūt neesi šajā sarakstā otrais aiz Jāņa Baika, tad noteikti arī ne gluži pēdējais no tiem, kuri šodien pieliek savu roku Valmieras novada attīstībā. Pastāsti nedaudz par sevi!

Dzimtā puse man ir Valka. Ja vēl precīzāk, tad piecus kilometrus no Valkas ir mazs miestiņš Lugaži. Tur pagāja mana bērnība, bērnudārzs. Pēc tam, protams, Valka ar pamatskolu un vidusskolu. Tolaik jau dzīvoju Valkā, bet tāpat uz laukiem regulāri tika braukāts. Pēc vidusskolas bija pāris varianti par Rīgas augstskolām...

Iecerētais ceļš augstākās izglītības iegūšanas ziņā no Valkas uz Rīgu tev Valmierā apstājās apzināti vai tomēr nejauši?

Laikam tomēr apzināti. Biju Rīgā iesniedzis papīrus Latvijas Universitātē un Sporta pedagoģijas akadēmijā. Universitātē, pat īsti nezinu, kāpēc, gāju uz ģeogrāfiem, bet akadēmijā – uz basketbola treneriem. Taču vienlaikus ļoti saistošs man šķita Valmieras vilinājums, man īsti laikam nepatika lēciens no tādas mazpilsētas uz Rīgu. 

ARTIS KĀRKLIŅŠ.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru