Astoņus gadus vadījis augstskolu

- 11.Maijs, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Vēsturnieks, asociētais profesors un Vidzemes Augstskolas bijušais rektors GATIS KRŪMIŅŠ. Reģionālā mācību iestāde turpina meklēt jaunu vadītāju, bet Gatis turpina strādāt, pētīt, izzināt.

«Es no šiem gadiem, kas pavadīti rektora amatā, pilnīgi noteikti neatteiktos,» saka Gatis Krūmiņš un tūlīt piebilst, ka darījis interesantu, dinamisku un reizē sarežģītu darbu, jo astoņu gadu laikā mainījusies gan ārējā vide – dažādi notikumi pasaulē, krīzes, meklējumi uzlabot Latvijas augstākās izglītības sistēmu un zinātni padarīt labāku un jaudīgāku, kā arī mainījusies mācību iestādes iekšējā vide, jo augstskolai jāiet līdzi laikam. 

«Ir daudzas jaunas lietas, kas tika ieviestas saistībā ar zinātni, dažādas inovācijas u.c. Notiek vairāk starptautisku sadarbību, cilvēkiem bija jāmainās, mani ieskaitot. Es šobrīd esmu pavisam cits cilvēks, nekā es biju pirms astoņiem gadiem,» tā bijušais rektors.

«Vai jums šķiet, ka, būdams rektora amatā, esat sasniedzis visus mērķus, kurus vēlējāties sasniegt?» Gatim vaicājusi studente Kate Apse, kas intervējusi rektoru stāstam par pašas augstskolas cilvēkiem, un Gatis atbild: «Visus noteikti ne.

MAZI UN NEŠPETNI – tā par Vidzemes Augstskolu sakot Rīgā, pozitīvā nozīmē, protams. Augstskola darījusi un dara daudz. Astoņus gadus tā attīstījusies rektora Gata Krūmiņa vadībā. Foto no ViA albuma


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru