Ar skatu jaunajā mācību gadā

- 10.Septembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas pirmdienā Latvijas skolās sākās jaunais mācību gads. Kas tajā sagaida Naukšēnu novada vidusskolas skolēnus, lai stāsta direktore AIGA STIERE:

«Pašlaik bērnudārzs ir pārpildīts, pavisam pirmsskolā ir 57 mazuļi, pirmajā klasītē mācības uzsāka 12, bet kopā esam 240. Desmitā klase šogad maza, daudzi mūsējie pēc devītās aizgāja uz arodvidusskolām, bet līdzīga situācija vērojama arī kaimiņu vidusskolās. Darbu sāks jauna skolotāja – Tatjana Ignatjeva, kas mācīs angļu valodu mazajām klasēm. Esam izremontējuši un ar jaunām mēbelēm aprīkojuši arī divas mācību telpas sākumskolai.

Vasara pagāja karsti, piedalījāmies novada svētkos, organizējām augustā pedagogu sporta spēles, tāpat notika bērnu vasaras nometne Rūjas bebri 3. Dažādas sporta nometnes cauru vasaru nepārtrauktā griezienā notiek arī Naukšēnu sporta hallē, jo mums ir viss, lai normāli trenētos basketbolā, bet pats galvenais – nakšņošanas iespējas. Zinību dienā, kas šogad iekrita 2. septembrī, bijām šeit kopā ar sadraudzības pilsētas Vācijā Borgholchauzenas pārstāvjiem, jo viņiem nav tāda svinīga mācību gada sākuma, tāpēc viņiem tas šķiet kaut kas īpašs. Borgholchauzenas draugi mūsu 1. klases bērniem uzdāvināja krāsu komplektiņus un krāsojamo grāmatu ar turienes ievērojamākajām vietām, ceru, ka līdzīga grāmatiņa kādreiz būs arī Naukšēniem. Daudz ko Naukšēnos viņiem izrādījām, un ciemiņiem tas bija interesanti.

PIRMO STUNDU iezvana 1. klases skolniece Žanete Freimane un 12. klases skolnieks Rolands Reiziņš. Noras Kārkliņas foto

Komentāri
Pievienot komentāru