Ar plus 16 nepietika...

- 8.Aprīlis, 2016

Otrdien un trešdien Lietuvas komandas vēlreiz apliecināja, ka Baltijas basketbolā joprojām valda lietuvieši. Bronzas finālā Panevēžā to uz savas ādas izjuta Valmiera/ORDO, bet dienu vēlāk mačā par Triobet BBL zeltu Šauļos — arī Igaunijas čempioni Tartu Rock, mājās iekrātajam 7 punktu pārsvaram pretī dabūjot mīnus 26 (76:102) viesos.

Lietkabelis – Valmiera/ORDO 86:64 (23:20, 24:17, 16:15, 23:12)

Nu, nebrauca valmierieši uz atbildes spēli ar zemapziņā jau kaklā uzkārtām bronzas medaļām! Jā, bija dzirdēts pēc uzvarētā mača Valmierā, ka ar 16 punktu pārsvaru vajadzētu pietikt... Vajadzētu, bet nepietika! Jo zaudējums ar 22 punktu starpību viesiem sākas jau spēles 17. minūtes viducī, kad Blaus ar danku izlīdzina rezultātu — 37:37. Atlikušajās pirmā puslaika trīsarpus minūtēs mūsējie vairs negūst ne punkta, tostarp pēdējās sekundēs Mičels aizmet garām abus soda metienus. Toties mājinieki ar 10:0 pa to laiku panākuši jau 47:37.