Aizgājušās vasaras raibumi

- 14.Septembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Patiesībā tie pat nav raibumi, drīzāk lietiņas, ko nācies ceļā sastapt un nobrīnīties, kāpēc tās izgatavotas vai novietotas tieši tā. Šai reizei pāris jocīgu risinājumu – pa vienam no Valmieras un Mazsalacas.

Par Daliņu peldvietas pārģērb­šanās kabīņu dikti ekonomisko aprīkojumu ar vienu vienīgu pakaramo jau rakstīju. Pieļauju, ka jaunajā novadā naudas būs par kādu kriksi vairāk, tāpēc nākamgad uz peldamo laiku Gaujmalā būs ne divas, bet varbūt pat trīs kabīnes. Pārcensties arī nevajag, neba katram sava privātās dzīves piesegšanas vieta smilšainajā krastmalā jāuzstāda. Pieļauju, ka abas pludmalē jau esošās kabīnes savu veidolu nemainīs. Nu, kaut vai principa pēc, ne tādēļ, ka būtu žēl vēl pāris pakaramo nopirkt. Tāds bija projekts, un basta!

Bet atļaušos piezīmi par kabīnes konstrukciju, kas, manuprāt, Valmierā kā izsenis mēbeļnieku pilsētā īsti labi tomēr nav. Es, protams, pieļauju, ka vēl līdz šim neviens pārģērbties gājējs, kabīnes labirintā iekšā ejot, nav noskrāpējis labo sānu vai pat, nedod Dies, ieplēsis ādu uz diviem asiem skrūvju galiem, kas tur virs uzgriežņiem atstāti.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru