Zemessargi palīdz sakopšanas darbos

- 5.Jūlijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sēļu Tautas nama telpas un Sēļu muižai pieguļošās celtnes nākamajā ziemā būs labi apsildītas. Zemessargi sarūpēja malku visai apkures sezonai.

«Mums izveidojās laba sadarbība, un vīri bija gatavi atbalstīt pamatīgajos darbos,» sacīja Sēļu Tautas nama vadītāja Ināra Blūma. Stāsts par labajiem darbiem un to pēctecību īstenībā ir nedaudz garāks. Zemessardzes Speciālo psiholoģisko operāciju atbalsta vadam Sēļu pagastā notika mācības. Tikšanās un sadarbība ar sēliešiem bijusi arī zemessargu iespēja mācīties un darboties patiesos apstākļos.

«Tieši mūsu vadam mācības bija nepieciešamas reālā cilvēkvidē, satiekoties ar vietējiem. Meklējām atbalstu un to šeit atradām – sarunās ar Sēļu pagasta pārvaldi, Sēļu muižas cilvēkiem. Tā mums bija dota pastarpināta iespēja arī Zemessardzi reklamēt, pastāstot, ka zemessargi ir tādi paši cilvēki, kam ir sava ikdiena, bet viņi aizstāv ideju, kas svarīga kopīgi. Arī mēs nākam no pilsētām, novadiem, ciemiem, bet šī Zemessardzes lieta mums ir nozīmīga. Darbojoties kopā ar vietējiem, uzrunājot cilvēkus, nākot ārā no bataljona teritorijas un mežiem, mēs izstāstām, ka Latvijas Zemessardze ir jaudīga,» uzsvēra Speciālo psiholoģisko operāciju atbalsta vada komandieris Sandris Blumbergs un piebilda, ka malkas talka bijis vada lielais paldies par sēliešu atsaucību.

MALKA sarūpēta visai ziemai. Sēļu muižas parkā pagājušajā nedēļā strādāja Zemessardzes Speciālo psiholoģisko operāciju atbalsta vada vīri un divi sabiedrotie no ASV. Jāņa Ābelītes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru