Vizuļos Sveču mežs

- 27.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Sveču mežs Skaņajā kalnā» ir tradīcija, kas mudina cilvēkus Ziemassvētku gaisotni baudīt pie dabas.

«No praktiskajiem darbiem viss ir paveikts, mākslinieki uzrunāti, un esam jauka notikuma gaidās,» sacīja Mazsalacas novada kultūras centra pārstāve Anita Brokāne, stāstot, ka šā gada Sveču mežā interesanti būs gan lieliem, gan maziem, jo 25. decembrī no plkst. 15 iedegsies sveču taciņa vairāk nekā trīs kilometru garumā. Vakara koncertā visus klātesošos priecēs Normunds Rutulis un «Dzeguzīte», kā arī Salacas krastā rosīsies Čučumuižas rūķi.

«Izstaigājot parku līdz Skaņākalna klintij, kur dzirdama unikālā atbalss, un dodoties atpakaļ, ir jānoiet vairāk nekā seši kilometri. Aicinām ģērbties silti un ērti,» praktiskus padomus dod pasākuma rīkotāji, piebilstot, ka Sveču mežā būs iespējams baudīt arī Ziemassvētku našķus un iepirkties amatnieku darinājumu tirdziņā, aplūkot gaismas objektus un, ja zemi klās sniegs, tad tiešām baudīt īpašu svētku noskaņu pie dabas.

Jāpiebilst gan, ka šis nav gluži bezmaksas pasākums. Ieejas maksa pieaugušajiem 5 eiro, pensionāriem 3 eiro, skolēniem 2 eiro, bet ģimenes biļete (divi pieaugušie, divi bērni) – 12 eiro; bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja gan ir bez maksas. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Mazsalacas novada Tūrisma informācijas centrā, Rūjienas ielā 1, biļešu tirdzniecības vietnē: www.bilesuparadize.lv un pirms pasākuma pie ieejas dabas parkā.

DZĪVA UGUNS Salacas krastā īpaši uzrunā pasākuma, kurā skan mūzika, deg simtiem sveču un smaržo pēc piparkūkām, dalībniekus. Ārijas Romanovskas foto no redakcijas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru