Vīriem bronza, dāmām — zelts!

- 16.Aprīlis, 2015

Pagājušajā sestdienā Jelgavā, Zemgales olimpiskajā centrā, tika sadalītas ELVI florbola līgas šīssezonas medaļas, par  kurām cīnījās arī abas Kocēnu sporta kluba komandas.

Vīru čempionāta bronzas mačā Rubene - Lielvārde rezultātu 9. minūtē pēc Ata Stepāna veiksmes uzbrukumā atklāja rubenieši — 1:0, taču perioda izskaņā lielvārdieši (Toms Akmeņlauks) panāca izlīdzinājumu — 1:1. Līdz otrās trešdaļas vidum Rubenei izdevās iegūt divu vārtu pārsvaru — pa golam iemeta Juris Zilberts un Oskars Keišs (3:1). 36. minūtē lielvārdietis Antons Žuks rezultāta starpību samazināja līdz minumam (2:3), tomēr otrajā pārtraukumā labākā omā devās kocēnieši, jo viņu spēlējošais treneris Ivars Jēkabsons ar skaistu caurgājienu atjaunoja divu vārtu handikapu Rubenei — 4:2.

Pēdējais periods sākās ar Lielvārdes jaunā uzbrucēja Kristera Puķīša vārtu guvumu (4:3), tomēr drīz vien sekoja pretinieku atbilde — Atis Stepāns realizēja soda metienu, panākdams 5:3. 44. minūtē lielvārdiešiem cerības uz labvēlīgu iznākumu atgrieza tas pats Puķītis, gūdams savus otros vārtus mačā — 4:5. Lielvārde arvien izmisīgāk centās atspēlēties un 59. minūtē aizturētā soda laikā pat guva vārtus, taču gols netika ieskaitīts, jo tiesneši uzskatīja, ka vārtu autors Akmeņlauks atradies vārtsarga laukumā. Atlikušajā laikā Lielvārdes komanda mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču bumbiņa spītīgi negāja Āra Aldiņa sargātajos vārtos — Rubene varēja svinēt smagi nākušu uzvaru ar 5:4 un bronzas medaļas.

Rubenes vīri pie medaļām tika pēc vairāku gadu pārtraukuma.

Astoņkārtējo (vēl četras bronzas un trīs sudraba godalgas) čempioņu gaviles. Jura Kalniņa foto