Vīri zaudē, dāmas jau finālā

- 23.Marts, 2015

Elvi florbola virslīgas čempionāta pusfināla mači starp Cēsu alus/Lekrings un Rubenes vīru komandām sestdien un svētdien notika Kocēnu sporta namā. Diemžēl rubenieši, kas iepriekšējā nedēļā Cēsīs pusfināla sērijas pirmo spēli zaudēja ar 4:8, bet otrajā bija pārāki ar 6:3, neprata izmantot sava laukuma priekšrocības, piedzīvojot zaudējumus 4:6 (2:2, 0:1, 2:3) un 3:9 (1:4, 2:0, 0:5).

Sestdien spēles rezultātu 9. minūtē atklāja cēsnieki Toma Šmita personā (1:0), tomēr jau perioda vidū vadības grožus pārņēma laukuma saimnieki — 2:1. Pēc pirmās trešdaļas rezultāts gan neizšķirts — 2:2. Otrajā periodā minimālu pārsvaru atkal ieguva Cēsu alus/Lekrings (3:2), bet pēdējās trešdaļas vidū viesi izvirzījās vadībā jau ar 5:2. Rubene steidza atspēlēties, un daudz netrūka, ka tas būtu izdevies — pēc Ingara Matisona un Jāņa Bagāta metieniem rezultāts kļuva 4:5. Punktu šim mačam gan pielika cēsnieks Andris Rajeckis, kurš pamatlaika pēdējā minūtē raidīja bumbiņu tobrīd tukšajos kocēniešu vārtos. Cēsu alus/Lekrings varēja svinēt smagi nākušu uzvaru ar 6:4, kas cēsniekiem sērijā līdz četriem panākumiem ļāva atgūt vadību — 2:1.

RITVARS BĒRZIŅŠ vienīgajā rubeniešu uzvarētajā mačā cēsnieku vārtos sameta trīs bumbiņas.