Viens punkts no Ventspils atvests

- 8.Novembris, 2016

Aizvadītajā sestdienā Valmieras hokeja klubs devās izbraukumā uz Kurzemi, kur pēcspēles metienos piedzīvoja zaudējumu Ventspils komandai. Ar rezultātu 4:3 pārāki bija mājinieki, valmieriešu rindās vārtus guva Toms Laus, Dāvis Zunde un Kristaps Bīnerts.

Abām komandām šī bija pirmā tikšanās reize šajā sezonā. Ventspils komandas rindās debitēja latviešu hokejists Edgars Cgojevs, kurš aizvadītajā sezonā spēlēja Polijas augstākajā līgā. Valmieras komandas vārtos stājās Toms Lauskis.

Rezultāts tika atklāts jau spēles 28. sekundē, kad ar pirmajiem gūtajiem vārtiem Valmieras HK rindās izcēlās Toms Laus. Sezonu Laus uzsāka tukumnieku sastāvā, taču jau aizvadījis piecas spēles Valmieras komandas rindās. Perioda 13. minūtē abpusēju noraidījumu nopelnīja abu komandu hokejisti. Brīvā laukuma priekšrocības izmantoja mājinieki, 14. minūtē rezultāts jau bija neizšķirts. Līdz perioda beigām abas komandas apmainījās ar noraidījumiem, tomēr rezultāts palika neizšķirts 1:1.

Otrā perioda trešajā minūtē vadībā atkal izvirzījās Valmieras HK, vārtu autors komandas bombardieris Dāvis Zunde. Tomēr mazliet vairāk nekā pēc minūtes rezultāts atkal tika izlīdzināts, ar vārtu guvumu izcēlās Edgars Cgojevs. Līdz perioda beigām lielu pārmaiņu spēles gaitā nebija, un trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu 2:2.

Trešajā trešdaļā spēle ritēja līdzīgi, perioda vidū pirmo reizi  vadībā izvirzījās mājinieki. Lielu daļu perioda Ventspils komanda nospēlēja, esot vadībā, tomēr valmierieši spēja reabilitēties un perioda 17. minūtē guva vārtus. Pēc nospēlētām 60 minūtēm rezultāts vēstīja draudzīgu neizšķirtu. Sekoja pēcspēles metienu sērija, kur veiksmīgāki izrādījās ventspilnieki, uzvaras bullīša autors — Edgars Cgojevs.

Nākamo spēli Valmieras hokejisti aizvadīs sestdien un svētdien. Mājās tiks uzņemti Liepājas hokejisti, 12. novembrī spēles sākums pl. 18, bet nākamajā dienā — pl. 13.

Venta 2002 – Valmieras HK 4:3 PM (1:1, 1:1, 1:1, 1:0)

Vārti: 00:28 Laus (Krūmiņš) 0:1, 13:34 Grosmanis (Dārziņš) 1:1, 22:01 Zunde 1:2, 23:47 Cgojevs (Brikainis) 2:2, 49:12 Bergmanis (Golubovičs, Grosmanis) 3:2, 56:15 Bīnerts (Krūmiņš, Laus) 3:3.

PM: Grigulis — neprecīzs, Megnis — neprecīzs, Golubovičs — neprecīzs, Zunde — neprecīzs, Bērziņš — neprecīzs, Laus — neprecīzs, Žagariņš — neprecīzs, Cgojevs — precīzs.