Vicečempioniem jāparāda raksturs

- 22.Februāris, 2019
Sports
Laikrakstā

Šajā nedēļas nogalē noslēgsies ELVI florbola līgas vīriešiem regulārais čempionāts. Kārtu pirms tā noslēguma jau zināms tās uzvarētājs – Betsafe Oxdog Ulbroka, kas nu gaida savu pretinieku izslēgšanas spēļu 1. kārtā. Liela iespējamība, ka tie varētu būt tieši viņu pērnā fināla pretinieki – FBK Valmiera florbolisti, kuri šogad izmisīgi cīnās par iekļūšanu labāko astoņniekā. Tikmēr otra mūspuses komanda – Kocēnu Rubene – šo vietu jau ir nodrošinājusi, pēdējā kārtā atliek vien noskaidrot – kuru tieši.

Valmierieši pēdējās turnīra kārtās ir manāmi sasparojušies, tika uzvarēta gan Lielvārde/FatPipe ar 6:3 (labākais uzvarētāju rindās Agris Rogainis, kurš atvairīja 25 no 28 pretinieku metieniem, divi vārtu guvumi Ričardam Eglītim), gan Ogres vilki ar 10:7 (labākais uzvarētāju komandā Edvards Voldemārs Kažmers, kurš ar rezultativitāti gan neizcēlās, pa trim punktiem guva Gatis Liepiņš, Ričards Eglītis un Ivo Balodis, bet divus golus iemeta Mārtiņš Broks), gan arī tiešie konkurenti par tikšanu pleijofos – Ķekava ar 9:6 (labākais starp valmieriešiem Mārtiņš Broks, kurš ar 3 (1+2) punktiem bija arī rezultatīvākais, pa diviem goliem iemeta Lauris Alvis Stiprais un Ričards Eglītis). Pirms izšķirošās – pēdējās kārtas tieši Ķekavas un Valmieras komandas abas ar 29 punktiem mīņājas pa astotās vietas slieksni, tiesa, labākā situācijā atrodas mūsu komanda, jo abas reizes uzvarējusi savstarpējās spēlēs. Kāds būs iznākums, to uzzināsim sestdienas vakarā – visu šīs kārtas spēļu sākums paredzēts pl. 18, valmierieši Vidzemes Olimpiskajā centrā tiksies ar Cēsu Lekrings.

Bez liela stresa savu spēli Kocēnos šajā laikā aizvadīs arī Rubenes florbolisti, kuriem pretī stāsies SK Pārgauja. Kocēnieši pēc dramatiskā zaudējuma saviem konkurentiem no blakus pilsētas janvāra otrā pusē, turpinājumā sagādāja arī pirmo punktu absolūtajai turnīra pastarītei no Ogres – izbraukumā pamatlaikā nospēlējot neizšķirti 5:5 un tomēr uzvarot pagarinājumā 6:5 (par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās šajā spēlē atzina izšķirošo vārtu autoru Ati Stepānu, rezultatīvākie viņa komandā, ar trim punktiem katram, bija Ingars Matisons un Reinis Mirkšs, bet 2 (1+1) punkti Dāvim Zēmelim). Tālāk – florbola klasikā cīņā pret Lekringu tika ciests vēl viens sāpīgs zaudējums, šoreiz ar 2:7 (labākā balva zaudētāju rindās tika pirmo vārtu autoram Oskaram Keišam). Arī februāris tika iesākts ar zaudējumu – šoreiz ar 5:6 tika atzīts Ķekavas pārākums (par labāko starp kocēniešiem atzina Matīsu Celmu, kura kontā 2 (1+1) punkti, rezultatīvākais ar trim piespēlēm bija Reinis Mirkšs). Pie uzvaras garšas baudīšanas Jāņa Inģista trenētie vīri tika aizvadītās sestdienas spēlē pret Bausku – 9:6 (labākais spēlētājs uzvarētāju rindās – Ritvars Bērziņš iekrāja 4 (1+3) punktus, 4 (3+1) rezultativitātes punktus savāca Arnijs Kuratņiks, 3 (2+1) punkti Ingaram Matisonam, divus vārtus guva Reinis Mirkšs, bet 2 (1+1) punkti Dāvja Zēmeļa kontā).

Titulētā Rubenes dāmu komanda pēc zaudējuma janvārī igaunietēm februārī guvušas divas visai pārliecinošas uzvaras. Vispirms ar 6:0 tika uzvarētas Ķekavas Bulldogs. Sintija Bāliņa Rubenes vārtos atvairīja visus 22 pretinieču metienus un tika atzīta arī par labāko spēlētāju savā komandā. Rezultatīvākās uzvarētāju rindās bija Paula Matisone un Liene Adamane – katrai pa 2 (1+1) punktiem. Pēc tam nekādas cerības netika atstātas Cēsu Lekrings florbolistēm – 17:0. Uzvarētāju vārtus neskartus nosargāja Ilga Jēkabsone, kurai darba gan nebija daudz – tikai desmit metienu. Rezultatīvākā Kocēnu komandā ar 7 (6+1) punktiem bija Lība Daija Mikova, kurai tika arī labākās spēlētājas balva. 5 (2+3) punktus guva Laura Gaugere, pa četriem – Liene Adamane un Juta Muravska, 3 (2+1) punkti Evitas Rudzītes kontā, bet pa 2 (1+1) punktiem savāca Madara Adamane un Rebeka Laure. Jāuzsver, ka pie rezultativitātes punktiem šajā mačā tika pilnīgi visas komandas Rubene laukuma spēlētājas. Dāmām līdz pleijofiem vēl ir ko spēlēt. Nākamo spēli kocēnietes aizvadīs 28. februārī, kad Kocēnos pl. 20.30 uzņems tās pašas Lekringa florbolistes.

FBK VALMIERA florbolistiem šosestdien spēle ar augstu likmi – par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. floorball.lv foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru