Velniņu tūre pa Latviju

- 7.Februāris, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Jauno gadu tautas teātris «Sprīdītis» sācis ar jaunām ambīcijām – devies Latvijas tūrē. «Liesmā» jau iepriekš esam atspoguļojuši, ka Valmieras Viestura vidusskolas vārds ir zināms to jauniešu vidū, kas savu nākotni izvēlējušies saistīt ar aktiermākslu. Skolēni sabrauc no visas Latvijas, un ikkatrs vēlas arī mājiniekiem dzimtajā pusē izstāstīt Rūdolfa Blaumaņa pasakas «Velniņi»  interpretāciju. Janvāra izskaņā tautas teātris «Sprīdītis» viesojās Jaunpiebalgā un Jaunannā, bet februāra beigās ieplānots doties uz Alūksni.

Tā ir arī lieliska iespēja redzēt dažādas Latvijas vietas, dalīties atmiņu stāstos ar klasesbiedriem par piedzīvoto bērnībā un tā citam citu labāk iepazīt. Pirmā pietura Latvijas tūrē bija 25. janvārī Jaunpiebalgā, kur uz savu dzimto pusi aicināja skolniece Elza. «Miegaini, bet ar patīkamu satraukumu ieradāmies Jaunpiebalgas kultūras namā. Veicām sagatavošanās darbus un bijām gatavi jau atkal izspēlēties ne pa jokam. Pēc izrādes mazie skatītāji ar prieku vēlējās fotografēties un satikt izrādes varoņus. Daloties ar jaukiem apskāvieniem, guvām neaprakstāmas emocijas un bija labi padarīta darba sajūta. Bet, kā paši atzīstam, šī izrāde bija kā labs ģenerālmēģinājums turpmākajai tūrei, jo pietrūka dinamikas un pārliecības. Sen nebijām spēlējuši šo izrādi, tāpēc bija aizmirsies, kādu prieku no tās varam gūt. Pēc izrādes devāmies uz Viņķu skatu torni, lai aplūkotu Piebalgas plašumus. Jo augstāk kāpām, jo skaistāks skats!» tā jaunieši par iespaidiem pēc tūres pirmās pieturas.

JAUNIE AKTIERI ar izrādi «Velniņi» spēj atdzīvināt gan bērnu, gan pieaugušo fantāziju, ieraujot tos piedzīvojumu virpulī. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru