Vēl viens solis pretī titulam

20.Septembris, 2022

Optibet virslīgas 29. kārtas spēlē Valmiera FC viesos Jūrmalas stadionā Sloka ar 6:1 pārspēja FK Jūrmalas Spartaks komandu.

Mača ievads nelika šaubīties par spēles uzvarētāju, tomēr pirmajā puslaikā nācās pacīnīties par savu vietu zem saules. Lai arī pirmais lieliskais moments izmantots netika, rezultāts tika atklāts spēles 10. minūtē, kad pēc stūra izspēles pie bumbas tika Raimonds Krollis, viņa darbība nogādāja bumbu tieši uz galvas Džibrilam Gejam, kas panāca 1:0. Jau 4 minūtes vēlāk vēl viens stūris, bumba atlēca no Romana Jakubas, pie tās pirmais tika Kristers Čudars.

Komandas aizsargs ne mirkli neminstinājās un ar rezultatīvu sitienu dubultoja pārsvaru uz rezultāta tablo. Prieki par komfortablo vadību gan bija īsi, iepriekš vārtus guvušais Čudars centās saspēlēties ar Rihardu Matrevicu, un notika kļūme – vārtsargs bumbu nenokontrolēja un tā ieripoja vārtos. Mājiniekiem vieni vārti atgūti un visai nervozs otrā puslaika noslēgums, kam punktu pielika vēl viens vārtu guvums, bet šoreiz savos vārtos bumbu iesita spartakietis Klāvs Kramēns. Rezultāts pēc pirmā puslaika 3:1.