Vēl ir iespējas!

2.Augusts, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

Vēl nesenā atmiņā divi lieli pilsētu svētku tirdziņi ar bezgala interesantiem amatnieku izstrādājumiem, vispirms Cēsīs un tad Valmierā. Vēl pirms tam – Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā, uz kuru mūsu pilsētā bija saradušies ciemiņi no 25 valstīm. Kolosāla pārstāvniecība un vēl kolosālākas iespējas vietējiem amatniekiem, arī mājražotājiem, kuru virtuvēs vai kādās citās piemērotās telpās top kādi ilgspēlējošie gardumi, ar savu piedāvājumu nokļūt vismaz Eiropā, protams, arī kādu lielāku naudiņu nopelnīt. Cita starpā, tās ģimenes, kuru bērni un jaunieši ar BMX nodarbojas, nav gluži no tā nabagākā gala katrā savā valstī...

Kamdēļ te to visu stāstu? Tamdēļ, ka joprojām varu tikai apbrīnot dažādu amatnieku un mājražotāju izdomu un izpildījuma augsto kvalitāti. Tamdēļ, ka vēl īsti neprotam izmantot tās iespējas, ko mums piedāvā dažādi starptautiski pasākumi, kuri notiek, piemēram, Valmierā. Iespējams, ka nedaudz pārspīlēju, taču tas nepadara šo problēmu mazāk aktuālu.

Ja atceramies, tad teju visas nedēļas garumā Vaidavas iela, kas atrodas tieši blakus Māra Štromberga vārdā nosauktajai Valmieras BMX trasei, apmēram simts metru posmā bija nobloķēta ar dažādu velosipēdu, velo detaļu, riteņbraukšanas ekipējuma un vēl kādiem šī konkrētā profila bodīšu plejādi.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru