Varbūt noder...

- 13.Jūnijs, 2014
Dzīvesstils
Laikrakstā

Neņemos apgalvot, ka manis aprakstītā lieta Latvijas copmaņiem un īpaši jau spiningotājiem, kas laivā ņem līdzi vairāk nekā vienu kātu, būs pilnīga novitāte. Tiesa, šādus kātu turekļus līdz šim man nebija gadījies redzēt Burtnieka laivu bāzēs, nemaz nerunājot par laivām, kas sastaptas Vaidavas ezerā. Iespējams, tas tāpēc, ka šīs palīgierīces ir noņemamas — tās uzstāda uz laivas borta malas, kad pošas braukt copēt, un noņem nost, izbraucot krastā.

Nule izdevās pavadīt veselu nedēļu Zviedrijā, kur Vestervīkas tuvumā piecas darba dienas strādājām daudzajos Baltijas jūras līcīšos un pat nelielās sālsūdens kabatiņās kopā ar pusotru desmitu austriešu, turpat spiningoja arī daži vācieši. Tad nu viņu laivās noskatīju spiningu kātu turētājus, kurus atļaujos parādīt arī Vīru lietu lasītājiem — ja nu iepatīkas, nav nekādu problēmu kaut ko līdzīgu katram uzmeistarot pašam.

GANDRĪZ DŽEROMA K. DŽEROMA MOTĪVS. Šis septiņgalvainis jeb septiņkātainis, kam klāt vēl divi lielāka izmēra stobri, ir ideāls risinājums, ja pietiekami lielas laivas aizpildījums atbilst populārā angļu autora Džeroma K. Džeroma bestselleram Trīs vīri laivā, neskaitot suni... Ja līdzi suns un katram vismaz pāris kātu, tad šis būs īstais! Ja copēts tiek divatā, tad šādā turētājā iespējams salikt veselu spiningu arsenālu — katram dzelmes radījumam savu. Šajā gadījumā visi stobri piemetināti pie viena paneļa, kuram vajadzības gadījumā vēl var kādu starpliku izmantot, kad skrūvē klāt bortam ar tām pašām līmspīlēm. Starp citu, šajā laivā brauca divi austrieši labākajos gados, un viņiem vienmēr statīvā bija viens spinings, kam bija piestiprināts mazs Austrijas karodziņš, tā izrādot abu copes vīru lepnumu par savu valsti.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru