Valmieru popularizē Hanzas dienās Pleskavā

4.Jūlijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

No 27. līdz 30. jūnijam Pleskavā (Krievija) norisinājās 39. Starptautiskās Hanzas dienas, kur individuālā stendā tika popularizēts arī Valmieras un apkārtējo novadu tūrisma piedāvājums, kā arī sniegta informācija par apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām, piedāvājumiem ģimenēm ar bērniem, saimniecībām, amatniecību un tūrisma objektiem.

«Abās pasākuma dienās stenda apmeklētāji varēja iepazīt senos priekšmetus no Valmieras muzeja krājumiem. Apmeklētājiem bija iespēja nogaršot spēka rupjmaizi no maiznīcas «Liepkalni», kaņepju sviestu no z/s «Adzelvieši», zelterus no Valmiermuižas alus darītavas un gardās sukādes no «Granberry» Beverīnas novadā. Stenda apmeklētāji varēja piedalīties Valmieras muzeja radošajās darbnīcās – pīt, mezglot un paši uzšūt savu auduma somu, kā arī izkalt seno monētu, apskatīt Hanzas laika tērpu un nofotografēties pie tā. Apmeklētājus priecēja arī muzikāli priekšnesumi, bet bērni varēja izkrāsot dažādus Latvijas tautastērpus, ko bija sarūpējusi Tautas lietišķās mākslas studija «Valmiera», kā arī spēlēt lielformāta spēles no Beverīnas koka skulptūru parka un labirintiem,» pastāstīja Valmieras Tūrisma informācijas centra tūrisma projektu vadītāja Inita Nerātne.

Atjaunotajā Hanzas pilsētu savienībā Valmieras pilsēta oficiāli iestājās 2018. gada 21. jūnijā.

Plašāka informācija par 39. Starptautiskajām Hanzas dienām, pasākumiem un citām aktivitātēm pieejama: http://ganzapskov.ru

HANZAS DIENĀS PLESKAVĀ. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru