Valmieriešiem panākumi veterānu mačos

- 15.Februāris, 2019
Sports
Laikrakstā

Uz Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības 56. sporta spēļu finālsacensībām distanču slēpošanā Madonas sporta un atpūtas bāzē «Smeceres sils» devās slēpotāji. Komandu nokomplektēja Antra Limbēna-Strazdīte. Valmierieši tika pārstāvēti dažādās vecuma grupās un atbilstoši arī slēpoja perfekti sagatavotajās trasēs – 2 km, 5 km un 10 km distances.

Ar izcīnīto 1. vietu savā vecuma grupā (50+) varam apsveikt Aigaru Celmiņu, un uz goda pjedestāla otrā pakāpiena viņam līdzās kāpa Guntars Ceplītis. 75+ vecuma grupā startēja Raitis Lērme, 60+ vecuma grupā Līgonis Bečers, 55+ vecuma grupā dāmām Inta Eškina, 50 vecuma grupā uz starta izgāja Dana Ceplīte un Edijs Pētersons, 45+ Antra Limbēna-Strazdīte, 40+ vecuma grupā ar konkurentiem spēkus mēroja Jolanta Dukure un Mareks Lācis.

Slēpotāji uzrādīja atzīstamus rezultātus un attiecīgi ierindojās vietās tūlīt aiz pirmā trijnieka. Bez individuālajiem startiem veiksmīgi startēts arī stafetes slēpojumā, kurā iegūta 7. vieta – stafetē piedalījās Aigars Celmiņš, Jolanta Dukure, Antra Limbēna-Strazdīte un Guntars Ceplītis. Summējot visus rezultātus, Valmieras pilsētas komanda ierindojās 7. vietā no 18 komandām, kuras piedalījās šajā sporta veidā.

Tajā pašā dienā uz starptautisko volejbola turnīru Tartu devās Valmieras veterānu volejbola komandas. Dāmas sīvā cīņā ar 2:1 pieveica Vilandes komandu, ar 2:0 tika pārspētas Tartu volejbolistes un finālspēlē par 1. vietu ar 2:1 uzvarēta arī Tallinas dāmu komanda. Septiņu komandu konkurencē uzvaru kaldināja: Maija Pole, Ieva Stiģe, Žanna Kleinberga, Inga Klētniece, Liene Sukaruka, Sandra Bobrova un Dace Āboliņa. Arī vīri atgriezās mājās ar zelta medaļām – ar 2:0 tika pieveiktas Vilandes, Pilvas un Tartu komandas un finālspēlē ar 2:1 uzvarēta arī Pērnavas komanda. Laukumā izgāja Aldis Ķīsis, Ilgonis Brokāns, Guntars Kampernovs, Gunārs Balka, Mārtiņš Kripēns un Valentīns Rakstiņš.

VALMIERAS SLĒPOTĀJI sacensībās «Smeceres silā». Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru