Valmierieši attālinās no sekotājiem

13.Septembris, 2022

Optibet virslīgas 28. kārtas spēlē Valmiera FC savās mājās, Jāņa Daliņa stadionā, ar 3:1 pārspēja Riga FC komandu.

Laukumā neviens neko gaidīt nebija gatavs, kas bija saprotams uzreiz. Jau mača 2. minūtē vārt­sarga Riharda Matrevica filigrāna un precīza piespēle Kamilo Menam, kas ātrumā ielauzās soda laukumā un pirmo reizi spēlē lika kapitulēt Riga FC vārtsargam Robertam Ozolam.

Viesi, sajutuši, ka nāksies atspēlēties, devās uz priekšu. Vairāki bīstami momenti pie Matrevica vārtiem, tomēr aizsardzībā lieliski darbojās viņa komandas biedri. Pie sarežģītas situācijas vārtu priekšā Roberts Veips glāba komandu no šķietama vārtu zaudējuma. Pa kādam ašam momentam arī Valmiera FC komandai, bet spēles rezultāts nemainījās – 1:0 pēc pirmajām 45 minūtēm.

FUTBOLISTI pateicas skatītājiem par fantastisko atbalstu tribīnēs.